پنجشنبه، ۰۸ آبان ۹۳ - ۰۸:۳۱

به گزارش خبرنگار مهر، میثم دستگردی در گردهمایی عاشورایی آمران به معروف و نهی از منکر شهرستان ازنا کهظهر امروز پنج شنبه در…

به گزارش خبرنگار مهر، میثم دستگردی در گردهمایی عاشورایی آمران به معروف و نهی از منکر شهرستان ازنا کهظهر امروز پنج شنبه در کانون آفرینش این شهرستان برگزار شد اظهار داشت: امر به معروف و نهی از منکر از مهمترین پیام های قیام سید الشهدا (ع) است.

وی با بیان اینکه یکی از مهمترین اهداف دشمن فاصله انداختن بین جوانان و ارزش‌های دینی است افزود: امر به معروف و نهی از منکر سلاح جبهه فرهنگی و ابزار مقابله با تهاجم فرهنگی است.

دبیر ستاد احیای امر به معروف  و نهی از منکر شهرستان ازنا با اشاره به برنامه های این ستاد گفت: احیای امر به معروف و نهی از منکر بین آحاد جامعه و برگزاری کلاس های اخلاق و سبک زندگی اسلامی از مهمترین برنامه های این ستاد در سال جاری است.

وی توزیع چهار هزار جزوه آموزشی و لوح های فشرده با موضوع امر به معروف و نهی از منکر و اعزام ۸۰ نفر از برگزیدگان کلاس های آموزشی به مشهد مقدس را از دیگر فعالیت های ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان ازنا برشمرد.

دستگردی با اشاره به همکاری ستاد امر به معروف و نهی از منکر با اداره آموزش و پرورش اظهار داشت: تجلیل از برترین دانش آموزان در زمینه های حجاب و عفاف و امر به معروف و نهی از منکر و برگزاری مسابقات کتابخوانی در مدارس از دیگر فعالیت های ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان ازنا است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *