چهارشنبه، ۰۷ آبان ۹۳ - ۰۹:۵۲

به گزارش خبرنگار مهر، فرید محبی عصر چهارشنبه در نشست با مسئولان طرح احرام کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر با تسلیت ماه…

به گزارش خبرنگار مهر، فرید محبی عصر چهارشنبه در نشست با مسئولان طرح احرام کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر با تسلیت ماه محرم اظهار داشت: با حلول ماه محرم، ماه حماسه و شجاعت و فداکاری آغاز می شود و در این ماه است که خون بر شمشیر پیروز شد.

وی افزود: محرم ماهی است که قدرت حق، باطل را تا ابد محکوم کرد و داغ باطل بر جبهه ستمکاران و حکومتهای شیطانی زد.

محبی با اشاره به اینکه طرح محسنين از سال ۱۳۸۵ با استقبال  مردم خیر و نیک اندیش آغاز و با همراهی و همگامی بی دریغ آنان تاکنون تداوم یافته است، تصریح کرد: طرح محسنين مرتبط با خانواده هاي نيازمندي است كه در همه ابعاد زندگي دچار مشكلات عديده اي شده اند كه رويكرد اصلي آن توجه به حفظ شان و بنيان خانواده با گشودن چتر حمايتي و انفاق مدارانه جامعه است.

وی با بیان اینکه طرح های متعدد کمیته امداد در راستای هدفمندی کمک خیرین به نیازمندان طراحی شده است، عنوان کرد: طرح اکرام ایتام یکی از طرح های موفق کمیته امداد است که نه تنها در کشور بلکه در خارج از کشور نیز با استقبال خوبی همراه شده است.

۲۲۰ حامی جدید برای ایتام استان بوشهر جذب شد

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر خاطرنشان کرد: در نیمه نخست امسال ۲۲۰ حامی جدید برای ایتام استان بوشهر جذب شده است.

محبی گفت: که از این تعداد حامی، ۱۴ نفر از آنان مربوط به پایگاه های خارج از استان بوده و ۲۰۶ حامی دیگر نیز در سطح استان جذب شده اند.

وی خاطرنشان کرد: میزان تعهد ۲۲۰ حامی جدید در استان بوشهر، ماهانه بیش از ۷۶ میلیون ریال در راستای کمک به ۲۸۷ یتیم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *