جمعه، ۰۵ اردیبهشت ۹۳ - ۱۰:۱۳

 به نقل از سايت فدراسيون شنا، شيرجه و واترپلو، در رقابت‌هاي صبح روز سوم از سري مسابقات بين‌المللي شنا دوبي نمايندگان شايسته ايران…

 به نقل از سايت فدراسيون شنا، شيرجه و واترپلو، در رقابت‌هاي صبح روز سوم از سري مسابقات بين‌المللي شنا دوبي نمايندگان شايسته ايران در دو ماده سه جواز حضور در مرحله فينال را کسب کردند. محسن مهمان‌نواز نيز علاوه بر حضور در فينال با رکوردي درخور توجه توانست سهميه المپيک نانجينگ را به ارمغان آورد.

شايان عظيمي و آريا نسيمي شاد در 100متر قورباغه به مصاف حريفان رفتند. نسيمي شاد با زمان يک دقيقه و هشت ثانيه و 31 صدم ثانيه در رده سني 14-15 سال و عظيمي با زمان يک دقيقه و نه ثانيه و 61 صدم ثانيه در رده سني 16-17 سال موفق به حضور در جمع فيناليست هاي اين ماده شدند.

محسن مهمان نواز ديگر نماينده ايران در مسابقات صبح امروز بود. مهمان‌نواز در ماده 50 متر کرال پشت به آب زد و با ثبت زمان 27 ثانيه و 89 صدم ثانيه ضمن حضور در مرحله نهايي مسابقات سهميه ورودي المپيک جوانان را نيز کسب کرد. زمان مورد نياز براي ورودي B المپيک نانجينگ 28 ثانيه و 14 صدم ثانيه بود. مهمان نواز با عملکرد خوب خود در مرحله مقدماتي اين زمان را پشت سر گذاشت و نزديک به يک ثانيه زودتر ديوار استخر را لمس کرد.

راه يافتگان ايران به مرحله نهايي اين مسابقات عصر امروز براي کسب مدال به استخر مجموعه ورزشي همدان شهر دوبي وارد مي‌شوند و به جدال با حريفان خود مي‌پردازند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *