سه شنبه، ۲۰ خرداد ۹۳ - ۰۱:۲۸

به گزارش خبرنگار مهر، مصطفي سالاري، ظهر دوشنبه در جلسه هماهنگي امحا موادمخدر در شهرستان يزد با اشاره به اینکه از 31 خردادماه…

به گزارش خبرنگار مهر، مصطفي سالاري، ظهر دوشنبه در جلسه هماهنگي امحا موادمخدر در شهرستان يزد با اشاره به اینکه از 31 خردادماه تا پنجم تيرماه به عنوان هفته مبارزه با مواد مخدر نامگذاري شده است، اظهار داشت: از مهمترین برنامه های این هفته، امحاء نزدیک به سه تن از انواع مواد مخدر است.

وي بيان كرد: اين برنامه در روز پنجشنبه پنجم تيرماه در جنب گلزار شهدای گلنام خلدبرین یزد برگزار مي شود.

سالاري در بخش ديگري از سخنان خود با بیان اینکه آموزش و آگاهی بخشی به جوانان از مهمترین راهکارهای مبارزه با اعتیاد و رواج مواد مخدر است ،اظهار داشت: بايد برنامه هاي هفته مبارزه با مواد مخدر حول محور پيشگيري، درمان، فرهنگسازي و… انجام مي شود تا آثار سوء مصرف اين مواد خانمان سوز بيش از پيش براي عموم مردم آشكار شود.

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار یزد از دستگاه های اجرایی مسئول خواست تا تمهیدات لازم براي برگزاری هر چه بهتر مراسم هاي هفته مبارزه مواد مخدر را بيانديشند.

سالاري ضمن تقدیر از کسانی که در امر مبارزه با مواد مخدر فعالیت دارند، ابراز امیدواری کرد: بتوانيم با برنامه ريزي مناسب و اجراي برنامه هاي مناسب در اين هفته گام موثري را در مسير پيشگيري از اعتياد افراد به مواد مخدر برداريم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.