یکشنبه، ۲۷ مهر ۹۳ - ۰۱:۲۳

به گزارش خبرنگار مهر، مراسم بهره برداری از طرحهای های عمرانی شهرستان البرز ظهر یکشنبه با حضور نمایندگان مردم قزوین در مجلس شورای…

به گزارش خبرنگار مهر، مراسم بهره برداری از طرحهای های عمرانی شهرستان البرز ظهر یکشنبه با حضور نمایندگان مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی، معاون امور عمرانی استانداری و جمعی از مسئولان استان و شهرستان برگزار شد.

غلامرضا حسن پور در حاشیه مراسم افتتاح پروژه های این شهرستان در جمع خبرنگاران رسانه های گروهی استان اظهارداشت: سه پروژه عمرانی شامل افتتاح دهیاری پیریوسفیان با اعتباری معادل دو هزار میلیون ریال و هم چنین تعویض آسفالت معابر، جابجایی تیرهای برق و جدول گذاری در این روستاها با اعتباری معادل شش میلیاردو 360 میلیون ریال به بهره برداری رسید.

وی افزود: همچنین بهره برداری از بلوار شهید بهشتی شهر شریفیه با اعتباری بالغ بر 6 هزار میلیون ریال ،کلنگ زنی پروژه امامزاده احمد و محمود با اعتباری بالغ بر 8هزار میلیون ریال به بهره برداری خواهد  رسید.

این مسئول در پایان ضمن اشاره به دستاوردهای دولت برای رفاه حال ملت شریف ایران تلاش مضاعف مسئولین امر در راه عزت و ارتقا مستمر ایران اسلامی خصوصا در صحنه بین المللی را  همچون گذشته خواستار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *