پنجشنبه، ۱۸ اردیبهشت ۹۳ - ۰۷:۳۶

به گزارش خبرنگار مهر، همت هادیان صبح پنجشنبه در گفتگو با خبرنگاران در محل اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ضمن بیان…

به گزارش خبرنگار مهر، همت هادیان صبح پنجشنبه در گفتگو با خبرنگاران در محل اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ضمن بیان اینکه مهران مرشدی زاده و محمدعلی صادقی دو تن از فوتبالیست های این استان به اردوی تیم ملی فوتبال ساحلی کشور دعوت شدند اظهار داشت:اردوی تیم ملی فوتبال ساحلی بزرگسالان از بیستم تا بیست و دوم اردیبهشت در کمپ تیم های ملی برگزار می شود و بازیکنان باید خود را عصر روز نوزدهم اردیبهشت به کادر تیم ملی معرفی کنند.

وی با اشاره به این مطلب که نادیا درخشانی فوتبالیست بانوی استان سمنان به اردوی تیم ملی فوتبال کشور دعوت شده است تصریح کرد: اردوی تیم ملی فوتبال جوانان از شانزدهم تا بیست و یکم اردیبهشت در استان تهران برگزار می شود.

رقابت های بدمینتون لیگ دسته دو کشوردر مهدیشهر آغاز شد

مدیر کل ورزش و جوانان استان سمنان با بیان اینکه رقابت های بدمینتون لیگ دسته دو کشور روز پنجشنبه با شرکت 12 تیم از استانهای مختلف در مهدیشهر آغاز شد افزود: در این بازی ها که به مدت دو روز در سالن ورزشی شهید چمران مهدیشهر ادامه دارد نمایندگان استان های گلستان، سمنان، بوشهر، خراسان شمالی، قم، مازندران، خراسان جنوبی، اصفهان حضور دارند.

هادیان با تاکید بر اینکه در این بازی ها از استان های سمنان، قم و گلستان دو تیم در این بازی ها حضور دارند گفت: تیم های حاضر در این بازی ها در چهار گروه سه تیمی به رقابت می پردازند و در پایان مرحله مقدماتی از هر گروه دو تیم برتر صعود می کنند.

مدیر کل ورزش و جوانان استان سمنان گفت: بازیها در مرحله بعد به صورت حذفی انجام و در پایان دو تیم برتر این مسابقات جواز حضور در رقابتهای بدمینتون لیگ دسته اول را کسب می کنند.

نتایج رقابت های ورزشی کارکنان بنیاد شهید منطقه یک کشور در سمنان

مسئول اجرایی مسابقات اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان سمنان گفت: رقابت های ورزشی کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه یک کشور با انجام دیدارهایی در رشته های مختلف در سمنان ادامه یافت.

قربانعلی قربان زاده با اشاره به این مطلب که در این بازیها که در اماکن مختلف ورزشی سمنان با شرکت 18 استان در حال برگزاری است عنوان کرد: در رشته دو و میدانی در 400 متر حسین نقی بگلو از زنجان و خانم قدس از تهران بزرگ در سکوی اول ایستادند.

وی تصریح کرد:در رقابت های والیبال تیم های خراسان رضوی، گلستان و مازندران به ترتیب در برابر مازندران، سمنان و گلستان دو بر یک به پیروزی رسیدند و خراسان رضوی، یزد را دو بر صفر شکست داد.

حضور 400 ورزشکار در مسابقات بنیاد شهید منطقه یک کشور

مسئول اجرایی مسابقات اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان سمنان افزود: در بازی های فوتسال نیز تیم های سمنان، یزد، ستاد مرکزی، مازندران، گلستان و اقتصادی کوثر حریفان خود را مغلوب کردند.

قربان زاده با تاکید بر اینکه در دیدارهای تنیس روی میز نیز تیم های مازندران، ستاد مرکزی، خراسان رضوی سه بر صفر حریفان خود را شکست دادند و شرق تهران در برابر خراسان رضوی سه بر دو و سمنان در مقابل ستاد مرکزی سه بر یک صاحب برتری شدند عنوان کرد: رقابت های ورزشی کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه یک کشور با شرکت 400 ورزشکار و با عنوان گرامیداشت سه هزار شهید استان سمنان در حال برگزاری است.

وی با تاکید بر اینکه در این رقابت ها که به مدت سه روز در سمنان ادامه دارد تیم های 18 استان کشور در شش رشته به رقابت می پردازند اظهار داشت: این ورزشکاران در رشته های فوتسال، والیبال، تنیس روی میز، کوهپیمایی، دو و میدانی آقایان و نیز آمادگی جسمانی بانوان به رقابت می پردازند.

قربان زاده در خاتمه با اشاره به این مطلب که این مسابقات در سالن های ورزشی ایثار، پوریای ولی، انقلاب اسلامی، غدیر و نیز مجموعه ورزشی تختی سمنان انجام می شود خاطرنشان کرد: رقابت های کوهپیمایی نیز در کوه های نیزوا واقع در شهرستان مهدیشهر برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.