یکشنبه، ۲۰ مهر ۹۳ - ۰۱:۱۴

امرالله پاراد در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: توسعه شبکه‌های برق‌رسانی در نقاط مختلف در سال‌های اخیر با جدیت پیگیری شده است…

امرالله پاراد در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: توسعه شبکه‌های برق‌رسانی در نقاط مختلف در سال‌های اخیر با جدیت پیگیری شده است و تلاش‌های بسیار خوبی برای برق‌رسانی به ویژه به روستاها در دستور کار بوده است.

وی اضافه کرد: توسعه شبکه‌های فشار متوسط و فشار ضعیف برق، ارائه اشتراک به متقاضیان، تامین برق پایدار و رفع مشکلاتی چون ضعف ولتاژ، توسعه شبکه‌های روشنایی معابر، رفع خبرابی‌ها و . . . در دستور کار این شرکت بوده و هست.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر تصریح کرد: برق‌رسانی به روستاها را به صورت ویژه در دستور کار داریم و هم‌اکنون طرح‌های بسیار خوبی در روستاها در دستور کار است.

وی از اجرای سه پروژه بزرگ برق‌رسانی در شهرستان دشتی خبر داد و بیان داشت: در سال گذشته اعتبارات برق شهرستان دشتی 22 میلیارد ریال بود که 13 میلیارد آن شهری و 9 میلیارد آن نیز اعتبارات روستایی بود.

پاراد تاکید کرد: برای سال جاری نیز 7.8 میلیارد ریال تاکنون ابلاغ شده است و الباقی نیز تبصره 22 است که تاکنون اعتبارات آن ابلاغ نشده است.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.