چهارشنبه، ۱۰ اردیبهشت ۹۳ - ۱۰:۴۳

به گزارش خبرنگار مهر، رحيم اسلامي عصر سه‌شنبه در نشست بررسي تامين خوراک شركت پالايش گاز فجر جم اظهار داشت: پالایشگاه فجر جم…

به گزارش خبرنگار مهر، رحيم اسلامي عصر سه‌شنبه در نشست بررسي تامين خوراک شركت پالايش گاز فجر جم اظهار داشت: پالایشگاه فجر جم نقش بسیار مهمی در تامین سبد انرژی کشور دارد و حدود یک سوم گاز کشور در این پالایشگاه تصفیه و تولید می‌شود.

وی با اشاره به افزایش 35 درصدی میزان تصفیه و تولید گاز در این پالایشگاه، خاطرنشان ساخت: تاکنون اين پالايشگاه موفق به دريافت و تصفیه 3.3 میلیارد متر مکعب گاز پارس جنوبي شده است.

مديرعامل شركت پالايش گاز فجر جم ادامه داد: در زمستان سال گذشته به پایداری تولید روزانه بیش از 120 ميليون متر مكعب گاز دست یافتیم که به عنوان یکی از افتخارات ما است.

دستیابی به توليد 127 ميليون متر مكعب

وی به دیگر افتخارات این شرکت اشاره کرد و ادامه داد: همچنین دستیابی به توليد 127 ميليون متر مكعب از ديگر افتخارات عملياتي كسب شده توسط شركت پالايش گاز فجر جم در سال گذشته است.

اسلامی در ادامه این نشست به بیان عملكرد تولید و ظرفیت پالایشگاه و همچنين حداکثر ميزان روزانه گاز دريافتي پالايشگاه فجرجم طي سال‌هاي 86 تا 92 پرداخت و این وضعیت را تشریح کرد و همچنین گزارشي از مجموع گاز دريافتي پالايشگاه ارائه کرد.

در این نشست که در جم برگزار شد، مدیر عامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، مديرعامل شركت بهره‌برداري نفت و گاز زاگرس جنوبي، مديرعامل شركت پالايش گاز فجر جم و مجتمع گازي پارس جنوبي و جمعي ديگز از كارشناسان و مسئولين حضور داشتند.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *