یکشنبه، ۲۱ اردیبهشت ۹۳ - ۰۴:۱۲

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید محمد مهدی پور فاطمی عصر شنبه در بررسی روند پروژه آبرسانی به روستاهای ساحلی دشتی اظهار…

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید محمد مهدی پور فاطمی عصر شنبه در بررسی روند پروژه آبرسانی به روستاهای ساحلی دشتی اظهار داشت: جهت بهتر شدن وضعیت آب 4روستای زیارت، کبگان، گلستان و لاور ساحلی سال گذشته خط انتقال آن کلنگ زنی شد که هم اکنون 70 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی با تاکید به اینکه در روند این پروژه تسریع شود افزود:با پیگیریهای به عمل آمده مبلغ 30 میلیارد ریال برای این پروژه اختصاص یافت که امیدواریم تا مهره ماه امسال این پروژه به بهره برداری برسد و مشکل مردم حل شود.

پور فاطمی ادامه داد: با تمام توان در راستای حل مشکلات مردم حوزه انتخابیه گام خواهیم برداشت و در این راستا از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم ورزید.

وی همچنین در بازدید از اسکله لاور ساحلی خاطر نشان کرد: در نشستی که با حضور استاندار و فرماندار دشتی برگزار شد مقرر شد ظرف سه ماه آینده گمرک  لاور ساحلی راه اندازی و لایروبی آن نیز در آینده نزدیک شروع شود.

پور فاطمی در خصوص  عدم آنتن دهی  مناسب موبایل  در روستاهای ساحلی نیز گفت: به مخابرات شهرستانهای دشتی و تنگستان اعلام شده که روستاهایی که مشکل آنتن دهی دارند به ما اعلام تا از طریق وزارت خانه مربوطه پیگیری و این مشکل نیز حل شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.