شنبه، ۰۳ آبان ۹۳ - ۰۱:۲۱

فرامرز کیانی زاده در گفتگو با خبرنگار مهر در حاشیه مراسم تجلیل از مدال آوران خوزستانی رقابت های آسیایی اینچئون کره جنوبی اظهار…

فرامرز کیانی زاده در گفتگو با خبرنگار مهر در حاشیه مراسم تجلیل از مدال آوران خوزستانی رقابت های آسیایی اینچئون کره جنوبی اظهار کرد: در رقابت های کره جنوبی از خوزستان ۱۴ ورزشکار، مربی و دو همراه  شرکت کردند که ورزشکاران ما موفق شدند به دو مدال طلا، دو مدال نقره و سه برنز را به خود اختصاص دهند و برای کشورمان و استان خوزستان افتخار آفرینی کردند.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان ادامه داد: معتقد هستم برگزاری هر سه ماه یک بار این برنامه های تجلیل می تواند انگیزه ورزشکاران را برای درخشش در مسابقات مختلف بالا ببرد.

وی تصریح کرد: در سال های گذشته این مراسم سالی یک با برگزار می شد و بعضی اوقات نیز به دلایل مختلف برگزار نمی شد ولی برگزاری این تجلیل ها هر سه ماه یک بار یک ارتقای روحی برای ورزشکاران ایجاد می کنیم.

تقدیر مداوم از مدال آوران

کیانی زاده بیان کرد: تقدیر مداوم از ورزشکاران باعث می شود آنها انگیزه بالاتری برای حضوری موثر در مسابقات داشته باشند.

وی در خصوص اشتغال و مسکن ورزشکاران نیز گفت: سعی داریم با دستگاه هایی نظیر اداره کار و سازمان مسکن و شهرسازی که اثرگذارند و می توانند مشکلات ورزشکاران را بهتر برطرف کنند، جلساتی را برگزار کنیم و روی کمبودها بحث خواهیم کرد تا به نتایج خوبی برسیم.

برنامه ریزی برای همه هیئت ها

مدیر کل ورزش و جوانان خوزستان بیان کرد: از آغاز به کار خود، برای تمامی رشته های ورزشی برنامه ریزی هایی انجام داده ایم و در بخش های مختلفی که نشان دهنده رشد و توسعه رشته های ورزشی است، تدابیر خوبی را اندیشیدیم.

وی بیان کرد: سال گذشته را سال پایه قرار دادیم و تک تک بخش ها را نیز مورد بررسی قرار دادیم. در سال ۹۳ با این هدف که اگر ۱۰ درصد پیشرفت داشته باشیم، به کجا خواهیم رسید، برنامه های خود را پیش بردیم و تاکنون نیز نتایج خوبی را از این برنامه ها به دست آورده ایم.

کیانی زاده اظهار کرد: یک توافقنامه ای با هیئت های ورزشی منعقد شده که هیئت ها بر اساس آن به دنبال اهداف مشخص شده بروند و ما نیز ضمن نظارت و کنترل بر عملکرد آنها تا آخر سال پشتیبانی مالی از هیئت ها را در دستور کار خود داریم.

وی بیان کرد: دو هفته پیش نیز ۳۰ تا ۴۰ درصد تعهدات مالی خود را به هیئت های پرداخت کرده ایم و نتایج این هدفگذاری تاکنون برای ما خوب بوده و امیدواریم تا آخر سال به اهدافی که برای هیئت ها پیش بینی شده دست یابیم.

مدیر کل ورزش و جوانان خوزستان اظهار کرد: با توجه به هدفگذاریی که در برنامه های خود داریم، در سال ۹۳ در ارزیابی و عملکرد کلی وزارت و جوانان می توانیم خود را به عنوان استان برتر معرفی کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *