دوشنبه، ۰۲ تیر ۹۳ - ۱۱:۰۰

به گزارش خبرنگار مهر، غلامرضا مهرجو عصر روز دوشنبه در جمع روحانیون و فعالین بخش فرهنگ شهرستان دشتی  با گرامیداشت روز تبلیغ و…

به گزارش خبرنگار مهر، غلامرضا مهرجو عصر روز دوشنبه در جمع روحانیون و فعالین بخش فرهنگ شهرستان دشتی  با گرامیداشت روز تبلیغ و اطلاع رسانی دینی اظهار داشت:امسال 310 میلیارد ریال ازمحل اعتبارات تملک داراییهای سرمایه ای در فصول و بخش‌های مختلف به این شهرستان اختصاص یافته است که اولویت آنها پروژه های نیمه تمام و پیشرفت بالای 60 درصد است.

وی با اشاره به اینکه پیمانکاران 180میلیارد ریال مطالبه دارند افزود: در حال حاضر در شهرستان دشتی 164 پروژه نیمه تمام وجود دارد که برای اتمام آنها 750 میلیارد ریال نیاز است.

مهرجو ادامه داد:از این مبلغ قریب به 30 میلیارد ریال در بخش فرهنگ و هنر مصوب شده که 115 میلیون تومان آن برای اتمام خانه های عا لم در سطح روستاها است.

وی اضافه کرد: با توجه به شعار سال جدید از سوی مقام معظم رهبری امسال به بخش فرهنگ توجه خاصی شده است و تلاش شده با تصویب این اعتبارات گوشه‌ای از مشکلات را حل کنیم.

مهرجو ادامه داد:امیدواریم با همدلی و همراهی همه افراد در بخش فرهنگ بتوانیم موانع و مشکلات این بخش را برطرف نمائیم و گام بلندی در جهت ارتقا آن برداریم. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.