چهارشنبه، ۰۴ تیر ۹۳ - ۰۵:۳۲

به گزارش خبرنگار مهر، عنایت رضایی پور ظهر چهارشنبه در جلسه فرهنکی و اجتماعی سپاه فعالیت فرهنگی را یک حرکت گسترده و فراگیر…

به گزارش خبرنگار مهر، عنایت رضایی پور ظهر چهارشنبه در جلسه فرهنکی و اجتماعی سپاه فعالیت فرهنگی را یک حرکت گسترده و فراگیر دانست و افزود:  فعالیت‌ های فرهنگی تاثیر بسزایی در افزایش بازدهی، انگیزه‌ بخشی، ایجاد شادابی، نشاط روحی، جسمی و تقویت روحیه همکاری گروهی دارد.

وی همچنین با بیان اینکه امسال بسیج مدیریت 21 طرح ساحلی و هشت طرح تفرجگاهی را برعهده دارد بر ضرورت ایجاد فضای فرهنگی مناسب در سواحل دریا تاکید کرد.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه قدس با بیان اینکه گیلان به جهت برخورداری از موهبت الهی همچون جنگل و دریا در فصل تابستان پذیرای مسافران و میهمانان بسیاری از اقصی نقاط  کشور است، گفت:  امسال هنرمندان گیلانی برنامه های متنوعی را در طرح های سالم سازی سواحل استان اجرا می کنند.

وی افزود: دغدغه اصلی امروز همه مسئولان نظام و رهبری معظم انقلاب مسئله فرهنگ است بنابراین می طلبد با توجه به ورود حجم زیاد گردشگر و مسافر به استان برنامه های مناسب و جذاب فرهنگی و هنری طرح ریزی شود.

رضایی پور اظهارداشت: گسترش برنامه های فرهنگی و هنری نشاط بخش و فاخر در جامعه امری ضروری است.

وی اذعان داشت: با اجرای برنامه های شادی بخش و نشاط آفرین بویژه در مناسبت ها ضمن انتقال صحیح پیام های دینی به کودکان و نوجوانان، امید در جامعه روزافزون خواهد شد.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه قدس گیلان تصریح کرد: ایجاد نشاط اجتماعی می تواند به رشد و پویایی جامعه منجر شود.

وی همچنین با بیان اینکه فرهنگ زمینه ساز و تعین کننده مسیر تحول و سعادت جوامع است، یادآورشد: برنامه های فرهنگی و هنری باید با تاسی از آموزه های دینی و قرآنی، سیره نبوی و مکتب علوی در جامعه اجرا شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.