جمعه، ۲۰ تیر ۹۳ - ۰۱:۵۱

ˈعلیرضا خلیلیˈ روز پنجشنبه درگفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: این سبد های غذایی هرکدام به ارزش دو میلیون ریال شامل برنج، روغن،…

ˈعلیرضا خلیلیˈ روز پنجشنبه درگفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: این سبد های غذایی هرکدام به ارزش دو میلیون ریال شامل برنج، روغن، قند و گوشت قرمز جامعه هدف این شهرستان توزیع شد.

وی اظهار کرد: این سبدها با کمک خیرین و طلاب از شهرستان جمع آوری شده و بصورت هماهنگ بین کمیته امداد و دفتر امام جمعه و سایر مراکز حمایتی جهت جلوگیری از هر گونه موازی کاری در حال توزیع است.

خلیلی خاطرنشان کرد: توزیع غذا به مناسبت ماه مبارک رمضان و به تعداد 1200خانوار تحت پوشش کمیته امداد در راستای حمایت از ایتام و محرومان جامعه و به تاسی از مولای متقیان انجام شده است.

مدیر کمیته امداد امام (ره) شهرستان اردکان اضافه کرد: افراد خیر به عنوان یار وغمخوار محرومان جامعه همواره در امداد رسانی و دستگیری از فقرا و نیازمندان جامعه کمیته امداد امام خمینی (ره) را یاری و مساعدت کرده اند.

وی گفت: حدود یکهزار و 800 خانوار این شهرستان مددجوی کمیته امداد امام خمینی (ره) بوده و از خدمات حمایتی این نهاد برخوردار هستند. ک/3

7544/616

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.