یکشنبه، ۱۱ خرداد ۹۳ - ۱۱:۴۴

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام موسی غضنفرآبادی روز شنبه در نشست کمیته برنامه ریزی شهرستان بم گفت: از این مبلغ 70 میلیارد ریال…

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام موسی غضنفرآبادی روز شنبه در نشست کمیته برنامه ریزی شهرستان بم گفت: از این مبلغ 70 میلیارد ریال آن به شهرستان بم اختصاص یافته است که این اعتبار صرف فعالیت های عمرانی از جمله طرح های نیمه تمام، حوزه راه و سایر زیر ساخت ها هزینه می شود.

وی خاطرنشان کرد: مسوولان دستگاه های ارتباطی باید هر چه زودتر اقدام کنند که بتوانند 100 درصد این اعتبار را جذب کنند.

حجت الاسلام عضنفر آبادی ضمن انتقاد از ساخت و سازهای غیر کارشناسی بعد از زلزله در شهرستان بم گفت: به علت غیر کارشناسی و بی برنامه بودن تعدادی از ساختمان های احداث شده بعد از زلزله بم بلا استفاده مانده است.

فرماندار بم در ادامه گفت: برنامه ریزی شده تا از ساختمان های موجود در شهر بم نهایت استفاده صورت گیرد.

محمود ذولفقاری بیان کرد: در زمینه جذب به موقع اعتبارات عمرانی هم نشست برنامه ریزی برگزار یم شود تا این اعتبارات به موقع جذب و هزینه شود.

وی بیان کرد: علاوه بر این نیز نظارت کامل بر روند هزینه کردن این اعتبارات انجام خواهد شد.

رییس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان بم در ادامه گفت: بعد از زلزله در همه اماکن مذهبی که آسیب دیده بودند کار بازسازی انجام نشده است.

حجت الاسلام محمد علی آبادی افزود: باید برنامه ریزی شود تا عملیات اجرایی بازسازی تمام اماکن مذهبی به پایان برسد که این نیاز به اختصاص بودجه خاصی دارد.

شهرستان بم با 210 هزار نفر جمعیت در فاصله 190 کیلومتری شرق کرمان واقع شده است.ک/2

7444/2624

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.