پنجشنبه، ۱۲ تیر ۹۳ - ۰۱:۱۵

هاشم سلطانی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از این تعداد تاکنون 114 هزار جلد دفترچه تحویل متقاضیان شده…

هاشم سلطانی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از این تعداد تاکنون 114 هزار جلد دفترچه تحویل متقاضیان شده و این افراد از خدمات درمانی احتمالی برخوردار شده اند.

وی اضافه کرد: نزدیک به 185 هزار دفترچه بیمه سلامت نیز در حال حاضر در آستانه توزیع قرار دارد که امیدواریم با سازوکارهای تدارک دیده شده از طریق دفاتر پیشخوان دولت توزیع شوند.

وی اظهار کرد: یکی از مهمترین دلایل توزیع تدریجی این دفترچه ها، جلوگیری از ازدحام متقاضیان در دفاتر پیشخوان دولت است و علت خاص دیگری ندارد.

مدیرکل بیمه سلامت آذربایجان غربی با اشاره به نام نویسی 340 هزار نفر از مردم استان در طرح بیمه همگانی سلامت ایرانیان ادامه داد: حدود 42 هزار نفر از شهروندان در استان نیز به دلیل همپوشانی با دیگر صندوق های بیمه ای و یا عدم صحت اطلاعات با موارد اعلامی از سوی ثبت احوال، در صف تایید و یا احراز هویت هستند.

سلطانی با یادآوری این نکته که افراد ثبت نام کرده در صورت عدم دریافت دفترچه و نیاز به خدمات درمانی، معرفی نامه دریافت می کنند گفت: در این خصوص جای نگرانی نیست و خدمات لازم ارائه می شود.

طرح بیمه سلامت ایرانیان، طرحی است که با تدبیر دولت تدبیر و امید در سراسر کشور به اجرا درآمد و افراد فاقد دفترچه بیمه درمانی می توانند از این طریق، بیمه شوند.

8136/581

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.