شنبه، ۲۶ مهر ۹۳ - ۰۵:۱۴

به گزارش خبرنگار مهر، غلامرضا کاتب صبح شنبه در جمع گرمساری‌های مقیم تهران در محل دفتر نماینده مردم شهرستان‌های گرمسار و آرادان در…

به گزارش خبرنگار مهر، غلامرضا کاتب صبح شنبه در جمع گرمساری‌های مقیم تهران در محل دفتر نماینده مردم شهرستان‌های گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: هر کسی که در مقام تصمیم گیری قرار می گیرد باید از لحاظ فکری و عقلی مستقل بوده و تحت تاثیر احساسات و وسوسه های مادی قرار نگیرند.

وی در ادامه با اشاره به وجود چهره های ماندگار بزرگ در شهرستان گرمسار گفت: وقتی در این شهرستان چهره های ماندگار و اقشار تحصیل کرده بسیار زیادی داریم قطعا باید به دنبال گرفتن حقوق شهرستان باشیم.

نماینده مردم شهرستانهای گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی همچنین ایجاد منطقه اقتصادی شرق کشور در گرمسار را گامی بزرگ در توسعه منطقه دانست و افزود: بیش از 300 هکتار از اراضی حریم جاده قم – گرمسار به عنوان منطقه ویژه اقتصادی اختصاص یافته و پیمانکار اجرایی این منطقه به زودی کار خود را شروع خواهد کرد.

کاتب در خاتمه با اشاره به وجود راه های ارتباطی موثر در شهرستان گرمسار گفت: با استفاده از این فرصت و ارتباط با نقاط مختلف کشور می توانیم با افزایش سرمایه گذارای ظرفیت های بالقوه را شکوفا کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *