سه شنبه، ۱۷ تیر ۹۳ - ۰۹:۰۹

به گزارش ایرنا، ˈهادی آریان نژادˈ روز سه شنبه افزود: فرانشیز درمانی و تجهیزات پزشکی به مبلغ 290 میلیون ریال، احداث چهار سرویس…

به گزارش ایرنا، ˈهادی آریان نژادˈ روز سه شنبه افزود: فرانشیز درمانی و تجهیزات پزشکی به مبلغ 290 میلیون ریال، احداث چهار سرویس بهداشتی در مناطق روستایی به مبلغ 21 میلیون و پانصد هزار ریال و تامین سبد غذایی بیماران به مبلغ دو میلیون و پانصد هزار ریال بخشی از فعالیت های انجام شده کمیته امداد تربت حیدریه برای محرومین می باشد.

وی گفت: از دیگر فعالیت های درمانی این نهاد ارائه خدمات به بیماران ام.اس است.

وی با اشاره به استقبال کشاورزان از پرداخت زکات، اظهار کرد: خیرین روستای دافی این شهرستان 35 راس گوسفند به ارزش 100 میلیون ریال بابت زکات به این نهاد اهدا کردند.

آریان نژاد افزود: جمع آوری زکات یکی از طرح های مشارکتی کمیته امداد است که این طرح حسنه و مورد تاکید اسلام با مشارکت خیرین و زکات دهندگان بهتر انجام می شود.

او گفت: با توجه به همکاری شورای زکات با مالکین، مبلغین زکات و روحانیون در روستاها، پیش بینی می شود امسال دو میلیارد ریال زکات در شهرستان تربت حیدریه جمع آوری شود.

وی، رشد زکات شهرستان تربت حیدریه در سال گذشته را 440 درصد اعلام کرد و افزود: جمع آوری زکات برای رفع فقر و محرومیت در جامعه و احداث پروژهای عام المنفعه با مشارکت مردم امری ضروری است./1

2691 /664

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.