دوشنبه، ۰۹ تیر ۹۳ - ۰۷:۲۸

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام حسین عزیزی ظهر دوشنبه در جلسه اوقات فراغت املش افزود:  این مربیان دوره های تخصصی تربیت معلم…

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام حسین عزیزی ظهر دوشنبه در جلسه اوقات فراغت املش افزود:  این مربیان دوره های تخصصی تربیت معلم قرآن را فراگرفته و هم اکنون در خانه های قرآن روستایی و موسسه قرآنی این شهرستان در حال فعالیت هستند.

وی همچنین با بیان اینکه املش هشت خانه قرآن روستایی و یک موسسه قرآنی فعال دارد، اظهارداشت: این مراکز در طول سال در راستای پیشبرد اهداف قرآنی فعالیت دارند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی املش بر ضرورت برنامه‌ ریزی منسجم برای اجرای طرح غنی‌ سازی اوقات فراغت جوانان با استفاده از ظرفیت ‌های فرهنگی و قرآنی در منطقه تاکید کرد و گفت: زندگی و سرمایه عمر برای انسان نعمتی بی بدیل و فرصتی بی نظیر است که اگر از دست برود هرگز قابل بازگشت نیست.

 وی در ادامه با اشاره به شرایط اقتصادی و اجتماعی جامعه بیان داشت: در این موقعیت سخت که کشور مورد تهاجم فرهنگی دشمنان قرار گرفته بهترین راه برای مقابله با توطئه های شوم دشمنان توکل به خدا و تکیه بر قرآن و اهل بیت (ع) است.

عزیزی تصریح کرد: اوقات فراغت فرصتی مغتنم با هدف فراهم آوردن بستری مناسب برای جذب حداکثری نوجوانان و جوانان به برنامه های دینی و فرهنگی است.

وی اذعان داشت: این مهم با برنامه ریزی جامع و دقیق و استفاده از تمام ظرفیت ها، تنوع بخشی به فعالیت ها و برنامه ها و نیز اهتمام نسبت به اجرای فعالیت های شادی آفرین و نشاط آور در پرتو آموزه های دینی امکان پذیر است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *