یکشنبه، ۲۸ اردیبهشت ۹۳ - ۰۱:۳۲

به گزارش خبرنگار مهر، اردشیر محمودی عصر شنبه در حاشیه نشست با هنرمندان شهرستان دشتی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: این…

به گزارش خبرنگار مهر، اردشیر محمودی عصر شنبه در حاشیه نشست با هنرمندان شهرستان دشتی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: این شهرستان دارای دو فرهنگسرای شهید شهریاری خورموج و بعث کاکی است که در زمینه های فرهنگی و هنری فعالیت می کنند.

وی افزود:در فرهنگسرای شهید شهریاری خورموج 6انجمن هنرهای نمایشی،موسیقی، ادبی، هنرهای تجسمی، خوشنویسان و فیلم وعکس با 225 هنرمند در حال فعالیت هستند که از این تعداد 120 نفر پسر و105 نفر نیز دختر هستند.

محمودی ادامه داد: انجمن های فرهنگی وهنری فرهنگسرای بعث کاکی نیز با 100 نفر هنرمند در زمینه های نمایشی، شعر وادب و هنرهای تجسمی مشغول به فعالیت هستند که تاکنون نیز در این زمین ها موفق بوده اند.

وی اضافه کرد: در سال گذشته کل هزینه های فرهنگی این اداره 30 میلیون ریال بوده که این مبلغ جوابگویی نیازهای هنرمندان نبوده و امیدواریم در سال جاری بتوانیم با همکاری آنها گامهای خوبی در سطح شهرستان برداریم.

محمودی با اشاره به اینکه در شهرستان دشتی یک پلاتوی نمایش وجود دارد خاطر نشان کرد:در حال حاضر این پلاتو فاقد تجهیزات است که امیدواریم در کمیته برنامه ریزی امسال اعتباری در نظر گرفته شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.