یکشنبه، ۲۸ اردیبهشت ۹۳ - ۰۱:۳۲

به گزارش خبرنگار مهر، اردشیر محمودی عصر شنبه در حاشیه نشست با هنرمندان شهرستان دشتی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: این…

به گزارش خبرنگار مهر، اردشیر محمودی عصر شنبه در حاشیه نشست با هنرمندان شهرستان دشتی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: این شهرستان دارای دو فرهنگسرای شهید شهریاری خورموج و بعث کاکی است که در زمینه های فرهنگی و هنری فعالیت می کنند.

وی افزود:در فرهنگسرای شهید شهریاری خورموج 6انجمن هنرهای نمایشی،موسیقی، ادبی، هنرهای تجسمی، خوشنویسان و فیلم وعکس با 225 هنرمند در حال فعالیت هستند که از این تعداد 120 نفر پسر و105 نفر نیز دختر هستند.

محمودی ادامه داد: انجمن های فرهنگی وهنری فرهنگسرای بعث کاکی نیز با 100 نفر هنرمند در زمینه های نمایشی، شعر وادب و هنرهای تجسمی مشغول به فعالیت هستند که تاکنون نیز در این زمین ها موفق بوده اند.

وی اضافه کرد: در سال گذشته کل هزینه های فرهنگی این اداره 30 میلیون ریال بوده که این مبلغ جوابگویی نیازهای هنرمندان نبوده و امیدواریم در سال جاری بتوانیم با همکاری آنها گامهای خوبی در سطح شهرستان برداریم.

محمودی با اشاره به اینکه در شهرستان دشتی یک پلاتوی نمایش وجود دارد خاطر نشان کرد:در حال حاضر این پلاتو فاقد تجهیزات است که امیدواریم در کمیته برنامه ریزی امسال اعتباری در نظر گرفته شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *