یکشنبه، ۰۱ تیر ۹۳ - ۰۵:۳۴

سردار حسین ساجدی نیا روز یکشنبه در حاشیه طرح جمع آوری و امحای محصولات ضد فرهنگی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در این…

سردار حسین ساجدی نیا روز یکشنبه در حاشیه طرح جمع آوری و امحای محصولات ضد فرهنگی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در این راستا 138متهم که اقدام به انتشار، تولید و توزیع لوح فشرده مستهجن می کردند، دستگیر شدند.

وی با اشاره به اینکه برخورد مناسب پلیس امنیت و انتظامی موجب کاهش این معضل شده است، گفت: این طرح تا پایان سالجاری در چند مرحله به اجرا در خواهد آمد .

فرمانده انتظامی تهران بزرگ همچنین در بخش دیگر سخنانش به برخورد با فروشگاههای عرضه البسه نامناسب اشاره کرد و گفت: طی هفته جاری با همکاری دست اندرکاران مربوطه از 408 فروشگاه مورد ارزیابی، 68فروشگاه عرضه البسه مبتذل و نامناسب پلمپ شد .

ساجدی نیا تاکید کرد: در حال حاضر وضع ویترین های عرضه البسه مناسب تر شده و با همکاری متولیان این حوزه این طرح ادامه خواهد داشت .

وی با اشاره به تمهیدات رانندگی و انتظامی در ماه مبارک رمضان گفت: برنامه ریزی های لازم برای بهره گیری فیوضات ماه مبارک رمضان اندیشیده شده است .

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به استقرار نیروهای پلیس در تهران بزرگ گفت: نیروهای این مجموعه با حضور در پارکها برای برقراری امنیت و آرامش شهروندان تلاش می کنند .

وی همچنین به کم شدن زمان طرح ترافیک اشاره کرد و گفت: این اقدام برای تسهیل در عبور و مرور و کاهش ترافیک اجرا خواهد شد .

تهرام/519/7247/ 699

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.