سه شنبه، ۰۶ خرداد ۹۳ - ۰۵:۲۴

به گزارش سه شنبه ایرناˈ محمد صحرایی با اشاره به شور، اشتیاق و مشارکت خودجوش مردم نوعدوست شهرستان رودان درامرمعنوی یاری رساندن و…

به گزارش سه شنبه ایرناˈ محمد صحرایی با اشاره به شور، اشتیاق و مشارکت خودجوش مردم نوعدوست شهرستان رودان درامرمعنوی یاری رساندن و دستگیری از نیازمندان؛ اظهار کرد: از سوی یکی از خیرین به هر کدام از نو عروسان یک دستگاه تلویزیون و یک تخته پتو نیز اهداء شد.

صحرایی در ادامه با بیان اینکه مشکلات مالی همواره یکی از بزرگترین موانع فراروی ازدواج جوانان است؛ تشویق مددجویان به ازدواج و نهادینه کردن این سنت نیک و پسندیده در جامعه را از اهداف مهم و محوری اعطای کمک هزینه های خرید جهیزیه به نو عروسان مددجوی کمیته امداد امام خمینی (ره) برشمرد.

وی با بیان اینکه پرداخت کمک هزینه های خرید جهیزیه و اعطای هدیه ازدواج؛ بخشی از مشکلات فراروی ازدواج مددجویان را بر طرف می کند؛ خاطر نشان کرد: هم اکنون 400 نو عروس رودانی در نوبت دریافت کمک هزینه جهیزیه قرار دارند.

صحرایی در پایان زندگی ساده همراه با معرفت، صفا و صمیمیت را راز بقا، تداوم و خوشبختی زندگی مشترک زوج های جوان برشمرد و بر ترویج فرهنگ ازدواج آسان و بدور از تجملات؛ با الگو پذیری از سیره عملی و رفتاری و زندگی ائمه اطهار (ع) در جامعه تاکید کرد.

در سال 92 بیش از یک میلیارد ریال کمک هزینه خرید جهیزیه به 140 زوج تحت پوشش کمیته امداد در شهرستان رودان اهداء شده است.

هم اکنون هشت هزار و 75 خانوار مددجو تحت پوشش و حمایت کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) شهرستان رودان قرار دارند. ک/3

7196/668

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *