چهارشنبه، ۲۳ مهر ۹۳ - ۰۵:۱۱

به گزارش خبرنگار مهر، سید موسی خادمی بعدازظهر چهارشنبه در حاشیه این نشست که در محل فرمانداری شهرستان بویراحمد برگزار شد، به خبرنگاران…

به گزارش خبرنگار مهر، سید موسی خادمی بعدازظهر چهارشنبه در حاشیه این نشست که در محل فرمانداری شهرستان بویراحمد برگزار شد، به خبرنگاران گفت: این شهرستان بیشترین تعداد پروژه های عمرانی را در سطح استان دارد.

وی افزود: 340 پروژه در این شهرستان با 110 میلیارد تومان اعتبار از محل های مختلف توسط 52 دستگاه اجرایی در دست اجراست.

خادمی به محدودیت فصل کاری در شهرستان بویراحمد با توجه به نزدیک شدن فصل بارش اشاره کرد و اظهار داشت: با توجه به این محدودیت، از مدیران اجرایی استان خواسته شد که در اجرای این پروژه ها تسریع به عمل آورند.

وی با ابراز رضایت از روند اجرای طرح های عمرانی شهرستان بویراحمد بیان کرد: اغلب پروژه های این شهرستان فعال هستند و یا به زودی شروع می شوند.

از همه ظرفیتها برای فعال کردن طرحها استفاده شد

استاندار به برخی پروژه های دیگر در این شهرستان اشاره کرد و اظهار داشت: این پروژه ها بدون آنکه منابعی برای آنها پیش بینی شود در سالهای گذشته با هم اجرا شدند اما اکنون با مشکل اعتبار مواجه هستند.

وی یادآور شد: برخی پروژه ها نیز در سالهای قبل متوقف شده بودند که راه اندازی پروژه های متوقف شده سختتر است اما این کار انجام شده است.

خادمی با بیان اینکه برای تسریع در روند اجرای پروژه های عمرانی استان از همه ظرفیتهای قانونی استفاده شده است، گفت: اگر می خواستیم طبق روال عادی کار کنیم، هیچ کاری انجام نمی شد.

وی در توضیح این مطلب گفت: اعتبارات عمرانی استان در سال جاری 160 میلیارد تومان است و این در حالی است که به همین میزان بدهی به پیمانکاران از سالهای قبل وجود دارد.

استاندار استان تصریح کرد: همه تلاش ما براین بود که منابع موجود صرف کار شود اگرچه از طرق مختلف به دنبال پرداخت مطالبات پیمانکاران نیز هستیم.

وی طرح های مطرح شده در بخش اول این نشست را در زمینه های آب، کشاورزی، پروژه های دانشگاهی، آبرسانی و .. عنوان کرد و گفت: سد تنگ سرخ، مقاوم سازی پل بشار، آب شرب شهرهای یاسوج و مادوان، راههای روستایی و .. تعدادی ازطرحهای مهم بود که در بخش اول نشست مطرح شد و مورد بررسی قرار گرفت.

خادمی بیان داشت: هم اکنون بسیاری از طرح های مهم از جمله پل سوم بشار، جاده یاسوج به دشتروم، یاسوج به سپیدان، یاسوج به اصفهان و .. فعال هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.