چهارشنبه، ۲۴ اردیبهشت ۹۳ - ۱۲:۲۳

به گزارش خبرنگار مهر، قربان علی شیرزاد عصر سه شنبه در حاشیه برگزاری همایش تجلیل از خیران مدرسه ساز بابل در دبیرستان پورنگ…

به گزارش خبرنگار مهر، قربان علی شیرزاد عصر سه شنبه در حاشیه برگزاری همایش تجلیل از خیران مدرسه ساز بابل در دبیرستان پورنگ اصغرپور اظهار داشت: با همت دولت ونمایندگان طرح تخریب وبازسازی دربرنامه پنجم وششم توسعه تداوم می یابد که براساس آن کلیه مدارس استان مقاوم سازی می شود.

این مسئول با اشاره به اینکه اعتبارات 93 هنوز رسمی به ما ابلاغ نشده است تصریح کرد: در پایان سال 92 نیمی از مطالبات پیمانکاران به ما پرداخت شد.

شیرزاد مهم ترین رویکرد دولت را در سال 93 اتمام پروژه های نیمه کاره برشمرد وگفت: امیدواریم  با تعامل سه مجموعه  آموزش وپروش، نوسازی مدارس و مجمع خیران  شاهد تحول آموزشی و تربیتی در استان باشیم.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس مازندران گفت: یکی از اقدامات اساسی آموزش و پرورش، سند بنیادین آموزش و پرورش بوده که تمام نهادها باید در اجرای این سند مشارکت کنند.

شیرزاد با بیان اینکه دغدغه اصلی ما ارتقای مسائل فنی و کیفی در آموزش و پرورش است، گفت: امیدواریم با مشارکت همه دستگاههای اجرایی استان در جهت اعتلای نظام تعلیم وتربیت گام موثری برداریم.

وی برگزاری جشنواره‌های خیران مدرسه‌ساز را در کشور و استان جذب و جلب مشارکت خیران برای تکمیل پروژه‌های نیمه تمام ا برشمرد وخاطر نشان کرد: با توجه به اعتبارات امسال قادر به آغاز پروژه‌ جدیدی نبوده و تنها بر تکمیل پرژه‌های نیمه کاره‌  دولتی متمرکز خواهیم شد.

شیرزاد گفت: تعهدات خیران مدرسه‌ ساز استان رو به رشد بوده است وامسال به کمک خیران، پروژه‌هایی با پیشرفت فیزیکی کمتر از 70 درصد تکمیل می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.