یکشنبه، ۲۰ مهر ۹۳ - ۰۱:۳۳

به گزارش خبرنگار مهر، وحید میرزائی صبح یکشنبه در بازدید از بیمارستان شهید باهنر کرمان گفت: بیماران صعب‌العلاج کم بضاعت به لحاظ تامین…

به گزارش خبرنگار مهر، وحید میرزائی صبح یکشنبه در بازدید از بیمارستان شهید باهنر کرمان گفت: بیماران صعب‌العلاج کم بضاعت به لحاظ تامین هزنیه‌های درمانی دچار مشکل هستند که می‌طلبد خیرین در این زمینه ورود پیدا کنند.

وی به اجرای طرح شفا در کرمان اشاره کرد و افزود: در این طرح برای بیماران صعب‌العلاج حامی یابی می‌شود که در استان کرمان سه هزار بیمار صعب‌العلاج حضور دارند.

این مسئول با اشاره به اینکه تنها 10 درصد بیمارن صعب‌العلاج کرمان دارای حامی هستند، افزود: دو هزار و 700 نفر از این بیماران حامی ندارند.

وی در ادامه ابراز داشت: طی پنج ماه نخست سال جاری 35 میلیارد ریال برای هزینه های درمانی بیمه شدگان کمیته امداد استان کرمان صرف شده است.

میرزائی تعداد بیمه شدگان تحت پوشش این نهاد در استان کرمان را 43 هزار نفر عنوان و تصریح کرد: خیرین در زمینه تامین هزینه‌های درمانی این افراد همکاری خوبی با کمیته امداد دارند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمان از پرداخت کامل هزینه های درمانی مددجویانی که در ایام دهه کرامت و ولایت در بیمارستان‌ها بستری می‌شوند خبر داد و  گفت: 10 میلیارد تومان نیز صرف هزینه ‌های فرانشیز بیمه‌ شدگان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمان شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.