یکشنبه، ۰۸ تیر ۹۳ - ۰۳:۵۴

آرش رحمتی در گفتگو با خبرنگار مهر با اعلام این آمار اظهار داشت: در خرداد ماه امسال پنج هزار و 30 ماموریت از…

آرش رحمتی در گفتگو با خبرنگار مهر با اعلام این آمار اظهار داشت: در خرداد ماه امسال پنج هزار و 30 ماموریت از سوی عوامل اورژانس البرز انجام شده است که چهار هزار و 404 ماموریت آن درون شهری و 549 ماموریت آن جاده بوده است.

وی ادامه داد: انجام این تعداد ماموریت منجر به انتقال چهار هزار و 415 بیمار و مصدوم به بیمارستان های استان البرز شده است.

معاون مرکز فوریت های پزشکی استان البرز گفت: تعداد چهار هزار و 25 ماموریت از کل ماموریت های خرداد ماه غیر تصادفی و هزار و پنج ماموریت نیز تصادفی گزارش شده است.

رحمتی به آمار تماس های تلفنی به مرکز اورژانس البرز اشاره و اعلام کرد: در این مدت 63 هزار  116 تماس تلفنی با مرکز اورژانس البرز برقرار شده است که متاسفانه 45 درصد از تماس ها را مزاحمان تلفنی تشکیل داده اند.

وی گفت: کرج با چهار هزار و 109 مورد ماموریت 86 درصد کل آمار را به خود اختصاص داده است و در این ماه آمار بخش طالقان نیز به حدود صفر ر سیده است.

معاون مرکز فوریت های پزشکی استان البرز اظهار داشت: همچنین در خرداد ماه  جاری رخداد 36 حادثه ویژه جاده ای در استان البرز منجر به مصدومیت 151 نفر شد.

رحمتی در پایان نیز گفت: متاسفانه با وجود قرار داشتن در ماه گرم سال 12 مورد مسمومیت با گاز مونواکسید کربن نیز در این مدت گزارش شده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.