پنجشنبه، ۰۱ خرداد ۹۳ - ۱۱:۴۹

ˈمحسن حسین میرزاییˈ روز پنجشنبه پس از نشست کارگروه اشتغال در محل فرمانداری در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: برای اجرایی…

ˈمحسن حسین میرزاییˈ روز پنجشنبه پس از نشست کارگروه اشتغال در محل فرمانداری در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: برای اجرایی شدن این طرح ها بیش از 9 میلیارد میلیون تومان اعتبار نیاز است.

وی با اشاره به اینکه این فرصت های شغلی در زمینه های کشاورزی، دامپروری، صنعتی، صنایع دستی و فرهنگی هنری است، اظهار کرد: با راه اندازی این طرح ها برای 169 نفر در این شهرستان شغل جدید ایجاد خواهد شد.

رییس کار گروه اشتغال شهرستان گلپایگان خواستار شتاب بخشی، آسان سازی و نظارت مستمر مسوولان در روند اجرای دقیق طرح ها با رعایت کامل موارد قانونی شد.

سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلپایگان و دبیر کارگروه اشتغال هم با ارائه گزارشی از روند اجرای طرح مشاغل خانگی، بر لزوم تاسیس شرکت تعاونی توسعه و عمران به عنوان یکی از نیازهای شهرستان تاکید کرد.

ˈمیثم سلیمانیˈ با بیان اینکه هیات موسس این شرکت تعاونی تشکیل شده است، اظهار امیدواری کرد با تاسیس این شرکت در سالجاری با ورود قشرهای مردم بخصوص نخبگان در فعالیت های اقتصادی، زمینه ایجاد اشتغال، خودکفایی و تقویت بنیه اقتصادی این شهرستان بیش از گذشته فراهم شود.

شهرستان گلپایگان در 180 کیلومتری شمال غرب اصفهان واقع است.

ت/7138/ 607

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.