چهارشنبه، ۲۸ خرداد ۹۳ - ۰۹:۲۵

به گزارش خبرنگار مهر، حسن صادقلو شامگاه سه شنبه در دومین همایش کارورزان مشاغل دانش بنیان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات ICT اظهار…

به گزارش خبرنگار مهر، حسن صادقلو شامگاه سه شنبه در دومین همایش کارورزان مشاغل دانش بنیان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات ICT اظهار کرد: طرح مشاغل دانش بنیان در استان گلستان با طرح استان مجازی استارت خورد و در این حوزه ما اشتغال 5 هزار نفر را در فاز اول پیش بینی کرده ایم که در صورت موفقیت این طرح به صورت پایلوت و ملی در کشور توسط گلستان مطرح می شود.

وی افزود: به نتیجه رسیدن این طرح یک طرفه نیست بلکه همه جانبه است و باید همه باهم و با پشتیبانی هم این طرح را به مقصد برسانیم و بتوانیم دغدغه اشتغال را دغدغه همیشگی جامعه ما است را در بین فارغ التحصیلان به حداقل برسانیم.

صادقلو در ادامه خطاب به کارجویان بخش اشتغال ای تی گفت: باید با امید پای در مرحله کارورزی گذاشته و با نگرش اثباتی حرکت کنید.

دنیا در سایه خدمات ای تی مشکل اشتغال خود را حل کرده است

وی افزود: دنیا در سایه خدمات ای تی مشکل اشتغال خود را حل کرده است و ما هم باید به این سمت حرکت کنیم و ما در استان گلستان هم با تمام توان پشتیبان این طرح هستیم ولی با اتکا به شما جوانان می توانیم به موفقیت این طرح اطمینان داشته باشیم.

استاندار اظهار امیدواری کرد بتوانیم در سایه یک خرد جمعی و یک روح واحد مطالبات به حق هم جوانان این مرز و بوم را در راستای اشتغالزایی پاسخگو باشیم.

گفتنی است نشست کارورزان مشاغل دانش بنیان استان در حوزه آی سی تی عصر روز سه شنبه با حضور نصرالله جهانگرد، معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، معاونان رییس سازمان ارتباطات و فناوری اطلاعات، کارشناسان وزارت  تعاون ،کار و رفاه اجتماعی، استاندار گلستان، جلالی پدر علم آی تی ایران و حدود 200 نفر از کارورزان مشاغل دانش بنیان در سالن همایش های استانداری گلستان برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.