دوشنبه، ۲۲ اردیبهشت ۹۳ - ۰۴:۵۰

رضا حسنلو روز دوشنبه بابیان این مطلب به خبرنگار ایرنا افزود: کمیته امداد استان زنجان به منظور حمایت بهتر از خانواده های زیر…

رضا حسنلو روز دوشنبه بابیان این مطلب به خبرنگار ایرنا افزود: کمیته امداد استان زنجان به منظور حمایت بهتر از خانواده های زیر پوشش این نهاد از ظرفیت های مردمی بهره گرفته و به همین منظور سالانه طرح های مشارکتی مختلفی را اجرا می کند.

وی با اشاره به اینکه برخی از طرح ها به صورت ویژه در ایام خاصی از سال اجرایی می شود، گفت: امسال نیز همزمان با مراسم اعتکاف طرح های مشارکتی اکرام ایتام، محسنین، شفا، کوثر و آزادی زندانیان در استان زنجان اجرایی خواهد شد.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان زنجان با بیان اینکه ثبت نام از حامیان با دایر کردن 37 پایگاه در کل استان انجام خواهد شد، یادآورشد: حامی یابی درمساجد و امام زاده هایی که مراسم اعتکاف در آنها برگزار می شود، انجام خواهد شد.

حسنلو با بیان اینکه در این ایام دفاتر 11 گانه کمیته امداد و خانه انفاق زنجان نیز آماده دریافت کمک های مردمی هستند، خاطرنشان کرد: مردم استان زنجان در صورت تمایل می توانند کمک های خود را به شماره حساب 0108640426007 واریز کنند.

وی با اشاره به اینکه سال گذشته در قالب مراسم اعتکاف 113 حامی در قالب طرح اکرام ایتام و 22 حامی نیز در قالب طرح محسنین جذب شد، بیان کرد: مبلغ کمک جمع آوری شده در اعتکاف سال گذشته نیز 104 میلیون ریال برآورد شده است.

وی همچنین از برگزاری همایش ˈهمای رحمتˈ در شهرستان های استان همزمان با ماه رجب خبر داد و گفت: در این همایش که با حضور حامیان و ایتام تحت کفالت آنها همراه است، طرح اکرام ایتام تشریح می شود.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان زنجان همچنین با اشاره به اجرای طرح ˈفرشتگان رحمتˈ در این ایام بیان کرد: در قالب این طرح جشن تولد ایتام زیر 10 سال با حضور حامیان آنها برگزار می شود.

596/522

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.