پنجشنبه، ۲۹ خرداد ۹۳ - ۰۵:۰۸

به گزارش خبرنگار ایرنا،ˈکرم محمدیˈ روز پنجشنبه در جلسه ای که با حضور مدیرکل ثبت احوال کرمانشاه در فرمانداری تشکیل شد، به ارائه…

به گزارش خبرنگار ایرنا،ˈکرم محمدیˈ روز پنجشنبه در جلسه ای که با حضور مدیرکل ثبت احوال کرمانشاه در فرمانداری تشکیل شد، به ارائه گزارشی در خصوص وقایع چهارگانه در اسلام آبادغرب در دو ماه اول سال جاری پرداخت و گفت: در این مدت 391 واقعه ولادت به وقوع پیوست که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 38 مورد کاهش نشان می دهد.

وی ادامه داد: همچنین در دو ماهه اول سال جاری، 175 واقعه وفات در شهرستان اسلام آبادغرب به وقوع پیوسته که نسبت به سال گذشته 16 مورد افزایش نشان می دهد.

محمدی خاطرنشان کرد: در این مدت 357 واقعه ازدواج نیز در اسلام آبادغرب ثبت شد که در مقایسه با دو ماهه اول سال گذشته 45 مورد کاهش نشان می دهد.

فرماندار اسلام آبادغرب، یادآور شد: در این مدت همچنین 86 مورد طلاق در این شهرستان به ثبت رسید که متاسفانه نسبت به مدت مشابه سال گذشته 25 مورد افزایش نشان می دهد.

محمدی در پایان و با اشاره به اهمیت آمار جمعیتی بویژه آماری که در ثبت احوال به ثبت می رسد، گفت: هرچه بتوانیم به این حوزه توجه کنیم در واقع با شناخت و داشتن اطلاعات موثق تری می توانیم تصمیم گیری کنیم.

اسلام آبادغرب با بیش از 150 هزار نفر جمعیت بعد از کرمانشاه دومین شهرستان بزرگ استان محسوب می شود.

اسلام آبادغرب با توجه به موقعیت خاص جغرافیایی عامل اتصال استان های ایلام، بخشی از استان های لرستان و خوزستان و همچنین شهرهای غربی کرمانشاه به مرکز کشور می باشد.

7458/567

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.