دوشنبه، ۲۹ اردیبهشت ۹۳ - ۰۱:۴۹

سرهنگ سلمان آدینه وند در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به برنامه های پلیس شهرستان پیشوا در سال 1393 اظهار داشت: اجرای…

سرهنگ سلمان آدینه وند در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به برنامه های پلیس شهرستان پیشوا در سال 1393 اظهار داشت: اجرای مداوم طرح امنیت اجتماعی در جهت برخورد با اراذل و اوباش، سارقان و توزیع کنندگان مواد مخدر در دستور کار پلیس شهرستان پیشوا قرار دارد.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان پیشوا افزود: طرح ارتقای امنیت اجتماعی در دو ماه اول سال جاری و در چندین مرحله در محلات مختلف شهرستان پیشوا برگزار و طی آن تعداد زیادی از سارقان، توزیع کنندگان مواد افیونی، اراذل و اوباش دستگیر و مقادیر زیادی اموال سرقتی کشف و ضبط شد.

وی ادامه داد: در جریان طرح برخورد با اراذل و اوباش و توزیع کنندگان مواد مخدر، چهار نفر از فعالان توزیع مواد افیونی به دام پلیس افتادند، 100 گرم انواع مواد مخدر کشف و 16 نفر سارق سابقه دار دستگیر و 10 نفر از معتادان پر خطر نیز جمع آوری شدند.

عزم پلیس در برخورد با توزیع کنندگان مواد مخدر جدی است

آدینه وند اضافه کرد: اجرای این طرح رضایتمندی شهروندان پیشوا را به همراه داشته به طوری که تعداد زیادی از مردم ضمن تماس با مرکز پلیس، خواستار ادامه یافتن این طرح از سوی ناجا شدند.

این مسئول گفت: در برخورد با مخلان نظم و امنیت بویژه توزیع کنندگان مواد مخدر همه باید وارد عمل شده و نیروی انتظامی را یاری کنند، موفقیت مبارزه با مواد مخدر در کاهش تقاضاست و با فرهنگ سازی باید عواقب مصرف مواد مخدر را به خوبی برای هریک از اعضای جامعه تفهیم کرد تا رغبتی برای استعمال مواد مخدر به وجود نیاید.

آدینه وند اظهار داشت: عزم پلیس در برخورد با توزیع کنندگان مواد مخدر جدی بوده و امروز برخورد با مواد مخدر و سرکردگان باندهای قاچاق، یکی از اولویتهای مهم امنیت ملی کشور است و باید در این زمینه به صورت ساختاری و بنابر فرموده رهبر معظم انقلاب، جهادی عمل شود.

این مسئول در ادامه به آمار کشفیات نیروی انتظامی پیشوا در سال 1392 اشاره کرد و افزود: نیروی انتظامی این شهرستان در سال گذشته عملکرد خوبی را به نام خود ثبت کرد به نحوی که در بخش کشفیات سلاح گرم در سال ۹۲ شاهد رشد  123 درصدی نسبت به سال گذشته بودیم، در دستگیری سارقین شاهد رشد ۱۱درصدی و نیز در میزان کشفیات اموال مسروقه نیز این شهرستان از رشدی ۲۷ درصدی برخوردار شده، در راستای مقابله با سوداگران مرگ در سال گذشته ۱۶۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در شهرستان پیشوا کشف شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *