چهارشنبه، ۳۱ اردیبهشت ۹۳ - ۰۱:۱۷

به گزارش خبرنگار مهر، دیدارهای مرحله نهایی رقابت های لیگ فوتسال بانوان باشگاه های کشور برای تعیین تیم قهرمان این رقابت ها از…

به گزارش خبرنگار مهر، دیدارهای مرحله نهایی رقابت های لیگ فوتسال بانوان باشگاه های کشور برای تعیین تیم قهرمان این رقابت ها از روز یکشنبه بیست و هشتم اردیبهشت ماه در قم آغاز شد و شامگاه امروز سه شنبه سی ام اردیبهشت ماه مرحله گروهی خود را به پایان رساند.

بعد از جلسه هماهنگی برگزاری این رقابت ها در حضور مسئولان و نمایندگان تیم های شرکت کننده که امشب در هیئت فوتبال قم برگزار خواهد شد، برنامه بازی های مرحله نیمه نهایی نیز مشخص می شود و تیم ها از چهارشنبه سی و یکم اردیبهشت در مرحله نیمه نهایی به میزبانی قم به مصاف یکدیگر می روند.

این در شرایطی است که از جمع 32 تیم حاضر در مرحله گروهی رقابت های فصل جاری لیگ دسته دوم فوتسال بانوان باشگاه های کشور 8 تیم خود را به مرحله نهایی رسانده اند و با حذف چهار تیم از جمع آنها اکنون چهار تیم به مرحله نیمه نهایی آمده اند و برای قهرمانی در این رقابت ها به مصاف یکدیگر می روند.

هشت تیم حاضر در این مرحله تیم های پیروزی کامیاران، پرنیان رودسر، شهرداری قروه کردستان، تربیت بدنی اندیمشک، جنوب شرق تهران، آبادگران قم، روستایی عشایری لردگان و شهرداری دزفول هستند و به میزبانی قم بازی های خود را انجام می دهند.

بعد از اینکه قرعه کشی بازی های مرحله نهایی انجام شد و هشت تیم حاضر در این مسابقات به میزبانی قم در دو گروه چهار تیمی تقسیم بندی شدند و بازی های خود را به شکل دوره ای انجام دادند، نمایندگان تهران، کردستان، قم و رودسر جواز صعود به نیمه نهایی را کسب کردند.

بدین ترتیب در گروه اول این رقابت ها تیم های پیروزی کامیاران کردستان، شهرداری قروه کردستان، جنوب شرق تهران و روستایی و عشایری لردگان با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان بازی های حساس و نفس گیر این گروه تیم های پیروزی کامیاران کردستان و جنوب شرق تهران جواز صعود به نیمه نهایی این دوره از بازی ها را به دست آوردند.

همچنین در گروه دوم تیم های پرنیان رودسر، تربیت بدنی اندیمشک، آبادگران قم و شهرداری دزفول به مصاف هم رفتند که در پایان دیدارهای این گروه تیم فوتسال بانوان آبادگران قم به عنوان صدرنشین صعود کرد و تیم پرنیان رودسر با پشت سر گذاشتن هر دو نماینده خوزستان به عنوان تیم دوم راهی نیمه نهایی شد.
 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.