دوشنبه، ۲۱ مهر ۹۳ - ۰۱:۵۹

“منصور دمیرچی” در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: مسابقات دو نفره فوتوالی قهرمانی کشور که حکم انتخابی تیم ملی را نیز دارد، روزهای…

“منصور دمیرچی” در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: مسابقات دو نفره فوتوالی قهرمانی کشور که حکم انتخابی تیم ملی را نیز دارد، روزهای 23 و 24 مهرماه در مجتمع ورزشی زیتون جزیره قشم برگزار خواهد شد.

دمیرچی افزود: بر این اساس چهار تیم از گلستان به نام “تالار پذیرایی کهکشان یک” با ترکیب “ساسان معین” و “ابوذر قربانی”، “تالار پذیرایی کهکشان دو” با ترکیب “احمد شادان” و “حامد شادان”، “پیشگامان کشت پایدار گرگان” با ترکیب “عثمان سن سبیلی” و “جمیل کر” و “گنبدکاووس” با ترکیب “آتی نظری” و “وحید ایمری” در این رقابت ها حضور خواهند داشت.

به گفته وی، “جعفر حاج صفری” به عنوان مربی و “منصور دمیرچی” به عنوان سرپرست، تیم اعزامی را همراهی خواهند کرد.

دمیرچی تصریح کرد: فوتوالی از جمله رشته های ورزشی است که در آن گلستانی ها حرف نخست را در کشور می زنند. بیشتر عناوین قهرمانی و نایب قهرمانی مسابقات مختلف، از آن بازیکنان استان گلستان بوده است.
استعفای “جواد عزیزی” پذیرفته شد

خبر دیگر از فوتوالی اینکه، “جواد عزیزی” رییس کمیته فوتوالی استان گلستان برای سومین بار نامه استعفا نوشت که این بار مورد موافقت هیات انجمن های ورزشی گلستان قرار گرفته است.

رییس هیات انجمن های ورزشی با اعلام این خبر افزود: عزیزی پیش از این به دلیل چالش هایی که با مسئولان انجمن فوتوالی کشور پیدا کرده بود تصمیم به کناره گیری از سمت خود داشت اما با موافقت نکردن بنده بار دیگر به مسند خود بازگشته بود.

به گفته دمیرچی، بی برنامگی انجمن فوتوالی کشور و رعایت نشدن شایسته سالاری در تیم ملی فوتوالی از جمله مواردی بود که به گفته عزیزی، وی را وادار به استعفا کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *