پنجشنبه، ۱۲ تیر ۹۳ - ۰۳:۱۳

محمد سهراب بیگ در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: صابر نادری در بخش روئینگ مردان و نادیا تالانک، هیوا افضلی و فاطمه…

محمد سهراب بیگ در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: صابر نادری در بخش روئینگ مردان و نادیا تالانک، هیوا افضلی و فاطمه کرمجانی در بخش کانوکانادایی ورزشکاران کرمانشاهی هستند که در اردوی تیم های ملی مختلف حضور یافته اند.

وی خاطرنشان کرد: صابر نادری در بخش روئینگ جفت پاروی مردان به اردو دعوت شده و از روز گذشته (چهارشنبه) در تمرینات این تیم حاضر شده است و تا 28 همین ماه نیز ادامه می یابد.

سهراب بیگ یادآور شد: همچنین خانم ها افضلی، تالانک و کرمجانی نیز که به اردوی کانوکانادایی دعوت شده اند باید تا اول مردادماه جاری تمرینات خود را زیر نظر کادر فنی پی بگیرند.

رئیس هیات قایقرانی کرمانشاه گفت: تیم های روئینگ و کانوکانادایی کشورمان خود را برای حضور در مسابقات آسیایی اینچوان کره جنوبی آماده می کنند.

وی، زمان آغاز این رقابت ها را اواخر شهریورماه عنوان ابراز امیدواری کرد تمامی نفرات دعوت شده کرمانشاهی به اردوی این دو تیم در این مسابقات حضور یابند.

سهراب بیگ در پایان گفت: رشته قایقرانی در کرمانشاه سرشار از استعداد است و اگر مورد توجه و حمایت بیشتر مسئولین قرار گیریم مطمئنا حرف های بیشتری برای گفتن خواهیم داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.