دوشنبه، ۱۰ شهریور ۹۳ - ۰۳:۵۷

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان اردبیل از آغاز عملیات جستجوی چهار جوان غرق شده در دریاچه نئور اردبیل خبر داد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری…

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان اردبیل از آغاز عملیات جستجوی چهار جوان غرق شده در دریاچه نئور اردبیل خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)غیبی اظهارکرد: به دنبال دریافت گزارش مبنی بر غرق‌شدن چهار جوان در دریاچه نئور اردبیل طی 24 ساعت گذشته، نیروهای امدادی جمعیت هلال‌احمر استان اردبیل وارد عمل شدند.

وی بیان کرد: این حادثه در حالی رخ داد که از هفت جوان گردشگر، چهار جوان با سوارشدن در قایق شکسته و سوراخ دریاچه دچار حادثه گشته و غرق شده‌اند که تلاش برای پیدا کردن اجساد آن‌ها ادامه دارد.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان اردبیل گفت: اکیپ‌های امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر متشکل از 32 نجاتگر و پرسنل در غالب چهار تیم عملیاتی سیلاب و یک تیم ارزیاب با 9 دستگاه آمبولانس و خودروهای عملیاتی و پست نجات، سه فروند قایق، یک دستگاه خودروی آبی، خاکی آرگو و دو دستگاه موتورسیکلت در محل حادثه بود و به جستجوی غرق‌شدگان مشغول هستند.

وی افزود: به جهت تسریع در عملیات جستجو هماهنگی‌های لازم با تیم غواصی جمعیت هلال‌احمر گیلان انجام گرفته که امروز در محل حادثه حضور یابند تا امر جستجو و پیداکردن اجساد با دقت نظر بیشتری انجام گیرد.

غیبی تصریح‌کرد: امیدواریم با تلاش تیم‌های عملیاتی جمعیت هلال‌احمر و آتش‌نشانی جسدهای این چهار جوان را از آب بیرون آورده و تحویل خانواده‌های آن‌ها کنیم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *