جمعه، ۰۶ تیر ۹۳ - ۰۳:۵۰

به گزارش خبرنگار مهر، قدرت اله ولدی ظهر پنج شنبه در جلسه شورای توسعه و برنامه ریزی استان لرستان اظهار داشت: متاسفانه در…

به گزارش خبرنگار مهر، قدرت اله ولدی ظهر پنج شنبه در جلسه شورای توسعه و برنامه ریزی استان لرستان اظهار داشت: متاسفانه در سال جاری حتی یک درصد به اعتبارات هزینه ای سازمان صنعت، معدن و تجارت استان لرستان اضافه نشده است.

وی عنوان کرد: سال گذشته میزان اعتبارات هزینه ای این سازمان چهار میلیارد و 800 میلیون تومان بوده که امسال این رقم به چهار میلیارد و 775 میلیون تومان رسیده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان لرستان با اشاره به فعالیت های مستمر و شبانه روزی نیروها و بازرسان این سازمان عنوان کرد: در حال حاضر این سازمان 46 نیروی قراردادی دارد که دارای سابقه کار پنج تا 18 سال هستند.

ولدی ادامه داد: با این وضعیت تخصص اعتبارات هزینه ای سازمان صنعت، معدن و تجارت استان لرستان برای پرداخت اضافه کاری و مزایای پرسنل خود با کاستی هایی مواجه خواهد شد.

وی با بیان اینکه انتظار داریم معاونت برنامه ریزی استانداری لرستان در راستای افزایش اعتبارات هزینه ای این سازمان نگاه ویژه ای داشته باشد، یادآور شد: ارتقای انگیزه و بهره وری در سازمانها در گرو تامین معیشت و حقوق پرسنل است که باید به این موضوع توجه جدی صورت گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.