دوشنبه، ۰۹ تیر ۹۳ - ۰۳:۳۵

به گزارش خبرنگار مهر، محمد رضا عرب احمدی عصر یکشنبه در آئین تکریم و معارفه رئیس اداره راه و ترابری شهرستان دامغان در…

به گزارش خبرنگار مهر، محمد رضا عرب احمدی عصر یکشنبه در آئین تکریم و معارفه رئیس اداره راه و ترابری شهرستان دامغان در سالن همایش های اداره بهزیستی این شهرستان ضمن اشاره به اختصاص 40 میلیارد ریال اعتبار برای مرمت و بازسازی راه های روستایی استان سمنان اظهار داشت: در این استان هفت پروژه نیمه تمام راه روستایی وجود دارد که امیدواریم با این اعتبار مرمت و بهسازی شود.

وی با اشاره به اینکه هفت پروژه راه روستایی نیز طی سال گذشته مرمت و بهسازی شده است اضافه کرد: اعتبارات سال گذشته راه های روستایی استان دو میلیارد و 300 میلیون تومان بود که از این میزان از محل اعتبارات ملی و تملک دارایی سرمایه ای استان اختصاص پیدا کرد.

معاون راه روستایی اداره کل راه و ترابری استان سمنان میزان راه روستایی در حوزه استحافظی استان را دو هزار و 300 کیلومتر بیان کرد و گفت: پروژه های راه سازی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و ایمنی جاده ها نیز به صورت ویژه در دستور کار این اداره کل قرار دارد.

در این آئین از خدمات حمیدرضا جراح تقدیر و امیر قاسمی به عنوان رئیس جدید اداره راه و ترابری شهرستان دامغان معرفی شد.

در آئین تکریم و معارفه رئیس اداره راه و ترابری شهرستان دامغان فرماندار، فرماندهی انتظامی، روسای پلیس راه، جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی و پرسنل اداره راه و ترابری شهرستان دامغان حضور داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.