پنجشنبه، ۱۱ اردیبهشت ۹۳ - ۰۲:۳۹

به گزارش خبرنگار ایرنا، ˈاحسان ملک شاهکوئیˈ روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران افزود: با توجه به وجود مشکل وثیقه جهت اخذ تسهیلات در…

به گزارش خبرنگار ایرنا، ˈاحسان ملک شاهکوئیˈ روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران افزود: با توجه به وجود مشکل وثیقه جهت اخذ تسهیلات در بنگاه های اقتصادی و رسالت کاری صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون مبنی بر کمک به تعاونی ها، نمایندگی این صندوق اقدام به صدور انواع ضمانت نامه ها از قبیل ˈاعتباری، حسن انجام کار، تعهد پرداخت، گمرکی و غیرهˈ می کند.

وی تصریح کرد: وجود نمایندگی صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون در استان زمینه ساز پیشرفت بخش تعاون است.

ملک شاهکوئی ادامه داد: در سال های اخیر با توجه به اعتبارات تخصیص یافته به شرکت های تعاونی، وجود مشکل ارائه وثیقه به عنوان یکی از دلایل اصلی استرداد بودجه پروژه های تولیدی از استان بوده، که از اواخر سال 91 و افتتاح نمایندگی این صندوق در اتاق تعاون گلستان، مشکل برخی از تعاونی ها در این خصوص مرتفع شده است.

وی گفت: نمایندگی صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون استان از لحاظ اعتبار صدور ضمانت نامه مشکلی نداشته و آمادگی خود را جهت صدور انواع ضمانت نامه به تعاونی های فعال استان اعلام می کند.

رییس اداره ستادی صدور ضمانت نامه های بانکی اتاق تعاون گلستان اظهار کرد: تعاونی های متقاضی بهره مندی از این ضمانت نامه ها می توانند به اتاق تعاون استان گلستان واقع در گرگان، میدان ملاقاتی، ملاقاتی ششم مراجعه کرده و یا با شماره 3-2256262-0171 تماس حاصل کنند.

7467/601

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.