جمعه، ۲۰ تیر ۹۳ - ۰۹:۰۲

کلهری در گفتگو با خبرنگار اقتصادي باشگاه خبرنگاران، با بیان اینکه اولویت کاری ما محور گرگان- بجنورد به سمت مشهد است گفت: طول…

کلهری در گفتگو با خبرنگار اقتصادي باشگاه خبرنگاران، با بیان اینکه اولویت کاری ما محور گرگان- بجنورد به سمت مشهد است گفت: طول این محور 511 کیلومتر است که تاکنون 250 کیلومتر 4 لاینه شده است.
 
وی در ادامه افزود: در حال حاضر مشغول 4 خطه کردن 250 کیلومتر باقیمانده از این محور هستیم.
 
مدیرکل ساخت و توسعه منطقه شمال شرق کشور در ادامه افزود: به دلیل عبور این پروژه از سمت جنگل‌های گلستان هزینه‌بر و نیازمند نیروی انسانی بسیاری است.
 
کلهری در ادامه اظهار داشت: در سال81 سیل عظیمی در محورهای جنگل گلستان رخ داد و همین امر باعث کشته شدن مسافران بسیاری دراین محور شد.
 
وی در ادامه با اشاره به اینکه هر ساله به دلیل وقوع سیل محورهای جنگل گلستان مسدود می‌شد افزود: در حال حاضر یک کیلومتر از این پل‌سازی و دوازدهمین کیلومتر دیوارسازی برای افزایش امنیت جاده در این منطقه انجام شد.
 
مدیرکل ساخت و توسعه منطقه شمال شرق کشور تصریح کرد: طرح نهایی پروژه محور گرگان- بجنورد به سمت مشهد از پارک ملی خارج می‌شود و در حال حاضر تنها محور داخل پارک ملی به اتمام رسیده است.
 
وی در ادامه اظهار داشت: به دلیل محدودیت اعتبارات  امسال  تنها 40 کیلومتر از محور گلستان و خراسان شمالی زیر بار ترافیک می‌رود.
 
 کلهری در ادامه خاطرنشان کرد: میزان اعتبارات لازم برای این پروژه 290 تا 300 میلیارد تومان است که اعتبارات امسال این پروژه  43 میلیارد تومان است.

انتهای پیام/
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.