جمعه، ۱۹ اردیبهشت ۹۳ - ۰۳:۳۰

ˈناصر آل محمدیˈ روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارکرد: همه ساله دوستداران و عاشقان امام راحل از گوشه کنار…

ˈناصر آل محمدیˈ روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارکرد: همه ساله دوستداران و عاشقان امام راحل از گوشه کنار میهن عزیز اسلامی مان چه به صورت کاروان های سواره و چه با پای پیاده برای تجدید بیعت با آرمان های بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران به صورت خودجوش راهی زیارت مرقد امام راحل می شوند.

وی افزود: در همین راستا، تشکل های صنفی بخش حمل و نقل برون شهری استان گیلان همچون سال های قبل ، افتخار میزبانی و پذیرایی از کاروان زائرین مرقد امام (ره) را با بالغ بر 400 دستگاه اتوبوس و مینی بوس در روز نخست اعزام برعهده خواهند داشت.

آل محمدی با اشاره به اهمیت و گستردگی برنامه های فرهنگی پیش بینی شده برای این ایام تصریح کرد: کمیته حمل و نقل ستاد ارتحال امام توجه به نحوه اجرای مطلوب و با کیفیت را در اولویت های خود در امر جابجایی زائرین حرم امام و شرکت کنندگان در مراسم بیست و پنجمین سالگرد امام راحل قرار داده است.

وی یادآورشد: سال گذشته حدود 9 هزار زائر حرم مطهر امام راحل از استان گیلان با بیش از 270 دستگاه اتوبوس و مینی بوس ناوگان حمل و نقل عمومی به مرقد امام (ره) عزیمت کردند.

هرساله موج عظیمی از عاشقان دلسوخته از سراسر ایران اسلامی برای تجدید پیمان و بیعت در چهاردهم خردادماه سالروز عروج ملکوتی امام خمینی (ره) در مرقد آن عزیز سفر کرده حضور می یابند و به عزاداری می پردازند.ک/3

7296/695

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.