چهارشنبه، ۲۴ اردیبهشت ۹۳ - ۰۸:۲۰

به گزارش خبرنگار مهر، علی اکبر باغبان صبح چهارشنبه در نشستی با خبرنگاران در محل شهرداری سمنان با یادآوری اینکه در سال جدید…

به گزارش خبرنگار مهر، علی اکبر باغبان صبح چهارشنبه در نشستی با خبرنگاران در محل شهرداری سمنان با یادآوری اینکه در سال جدید 40 میلیارد تومان از بودجه شهرداری برای امور مشارکتی این اداره در نظر گرفته شده است، افزود: از آغاز به کار دوره جدید مدیریت شهرداری، 15 طرح مشارکتی اجرا شده که 22 طرح در مرحله تصویب نهایی و عقد قرارداد است.

وی با بیان اینکه بسته های مشارکتی باید در بخشی از شهر که نیاز بیشتری دارد هزینه شود گفت: عملیاتی شدن پروژه های مشارکتی شهرداری، نیازمند همکاری همه واحدها و سازمان های وابسته به شهرداری است.

رئیس اداره امور مشارکت ها و سرمایه گذاری شهرداری سمنان گفت: امسال 22 متقاضی طرح های مشارکتی دربخش های پرورش ماهی، احداث ساختمان های خدماتی تجاری، مجموعه فروشگاه شهری، شهربازی کودکان و طرح ارائه دادند و هم اکنون منتظر تصمیم گیری نهایی و عقد قرارداد هستند.

باغبان افزود: از زمان آغاز به کار اداره امور مشارکت ها و سرمایه گذاری های شهرداری، 15 پروژه مشارکتی نظیر قسمت ماشین های برقی پارک آبشار و تالار پذیرایی پارک کوهستان در شهر اجرا شده است.

وی پارک آبی ضلع شمالی پارک 17 شهریور را از جمله شش پروژه مشارکتی در حال اجرا عنوان کرد و افزود: قرار است زمین جنب پارک آبی با تغییر کاربری به محل پارکینگ و ساخت تاسیسات تبدیل و این پارک تا 6 ماه اول سال جاری افتتاح شود.

رئیس اداره امور مشارکت ها و سرمایه گذاری شهرداری سمنان در خاتمه از سازمان ها و واحدهای وابسته به شهرداری سمنان خواست با معرفی ظرفیت ها و زمین های بلامعارض خود به این اداره در به ثمر نشستن پروژه های مورد نیاز شهری همکاری کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.