یکشنبه، ۱۵ تیر ۹۳ - ۰۹:۳۷

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران قزوین؛ سرهنگˈبهرام زینلی افزود: در این بین سه عامل خستگی و خواب آلودگی، ناتوانی در کنترل وسیله نقلیه…

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران قزوین؛

سرهنگˈبهرام زینلی افزود: در این بین سه عامل خستگی و خواب آلودگی، ناتوانی در کنترل وسیله نقلیه ناشی از تخطی از سرعت مطمئنه و لغزندگی جاده در آب و هوای بارانی و برفی، باعث واژگونی خودروها می شود.

وی اظهارکرد: استراحت کردن کافی قبل از رانندگی و پرهیز از رانندگی در زمان خستگی، داشتن سرعت مطمئنه در سرپیچ ها و همچنین جاده های لغزنده می تواند بخش زیادی از واژگونی ها را کنترل و از تصادفات منجر به مرگ راههای ارتباطی این استان جلوگیری کند.

سرهنگ زینلی در خصوص تصادفات روز گذشته این استان نیز گفت: در مدت یاد شده و در جاده قزوین – رشت راننده یک دستگاه نیسان به دلیل بی توجهی به جلو واژگون و بر اثر آن یک نفر مصدوم شد.

سرهنگ زینلی خاطرنشان کرد: همچنین در آزاد راه قزوین – تهران راننده یک دستگاه کامیون بنز به دلیل رعایت نکردن حق تقدم با یک موتورسوار برخورد و بر اثر آن راکب موتورسیکلت مصدوم شد.

از ابتدای سال جاری تاکنون 51 فقره تصادف منجر به مرگ با 63 کشته و 329 فقره تصادف منجر به جرح با 448 مصدوم در راههای ارتباطی استان قزوین به وقوع پیوسته است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.