پنجشنبه، ۱۵ خرداد ۹۳ - ۰۵:۳۴

به گزارش خبرنگار مهر، صبح امروز و در حاشیه راهپیمایی یوم الله 15 خرداد سال 1342، سعید اردستانی جوان ورامینی مسیر راهپیمایی 15…

به گزارش خبرنگار مهر، صبح امروز و در حاشیه راهپیمایی یوم الله 15 خرداد سال 1342، سعید اردستانی جوان ورامینی مسیر راهپیمایی 15 خرداد را به مدت 42 دقیقه و به یاد شهدای 15 خرداد سال 1342 طناب زد.

این جوان با انگیزه ورامینی با حضور در میدان امام حسین(ع) و در حضور مردم و کفن پوشان ورامینی، حرکت طناب زنی خود را آغاز کرده و پس از چند دقیقه طناب زنی، قسمتی از مسیر راهپیمایی یوم الله 15 خرداد را با طناب زدن طی کرد.

این اقدام جوان ورامینی مورد استقبال مردم و حاضران در راهپیمایی قرار گرفت به طوری که همه مردم از سعید اردستانی به پاس انجام این حرکت خلاقانه و جدید تشکر و قدردانی کردند.

سعید اردستانی در جمع خبرنگاران اظهار داشت که هدف از این حرکت زنده نگه داشتن یاد و خاطره کفن پوشان سال 1342 بود که نشان دادند باید برای دفاع از دین و ولایت از همه هستی خود گذشتند.

رئیس ورزش و جوانان ورامین نیز به مهر اعلام کرد: همواره در آستانه 15 خرداد و به پاس گرامیداشت حرکت کفن پوشان ورامین در 15 خرداد سال 1342، جمعی از ورزشکاران با انجام حرکت های جدید و خلاقانه، دین خود را به کفن پوشان این دیار ادا می کنند.

مجید بذرافشان گفت: در چند روز گذشته شاهد بودیم که سید مهدی محور یکی از جوانان ورزشکار شهرستان پیشوا با دویدن مسیر حرکت کفن پوشان 15 خرداد سال 1342 به طول 11 کیلومتر بار دیگر عشق ورزشکاران را به نظام اسلامی نشان داد.

این مسئول متذکر شد: اکنون نیز سعید اردستانی یکی از جوانان مستعد شهرستان ورامین که افتخارات فراوانی را در روپایی و طناب زنی به دست آورده است، به یاد شهدای 15 خرداد سال 1342، در میان عموم مردم به طناب زنی پرداخت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.