پنجشنبه، ۲۲ خرداد ۹۳ - ۰۵:۰۰

به گزارش خبرنگار ایرنا، سید موسی خادمی روز پنجشنبه در جلسه بررسی وضعیت طرح های فرهنگی ورزشی گچساران و باشت افزود: 31 طرح…

به گزارش خبرنگار ایرنا، سید موسی خادمی روز پنجشنبه در جلسه بررسی وضعیت طرح های فرهنگی ورزشی گچساران و باشت افزود: 31 طرح ورزشی در شهرستان گچساران و 12 طرح ورزشی در شهرستان باشت در سال 93 اجرا خواهد شد.

وی اظهار کرد: 140 میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات نفت برای اجرای طرح های ورزشی این دو شهرستان اختصاص یافته است.

وی بیان کرد: 93 میلیارد ریال از این اعتبار برای 31 طرح ورزشی شهرستان گچساران و 47 میلیارد ریال آن نیز به 12 پروژه درشهرستان باشت در نظر گرفته شده است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به این نکته که 12 طرح ورزشی این دو شهرستان در مرحله مناقصه، شش کار در دستور کار، چهار طرح آن در مرحله اختصاص زمین و هفت پروژه در هفته آینده کلنگ زنی می شود، بر تعامل دستگاه های اجرایی ورزش و جوانان، نوسازی مدارس، راه و شهرسازی، منابع طبیعی و شهرداری های برای شتاب بخشی و اجرای عملیات اجرایی این طرح ها تاکید کرد.

خادمی خواستار تدوین برنامه مشخص زمان بندی و نظارت دستگاه های اجرایی برای اجرای هر چه بهتر این طرح ها شد.

وی با اشاره به وجود مشکل معارضات اجتماعی و نیاز به تغییر کاربردی برای چهار طرح ورزشی پیش بینی شده در گچساران و باشت گفت: برای حل مشکل زمین های اختصاص داده شده به این طرح ها از سوی دستگاه های اجرایی متولی چاره اندیشی شود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد اجرای سالن های ورزشی چند منظوره و احداث زمین های چمن مصنوعی فوتبال از مهمترین طرح های ورزشی پیش بینی شده برای اجرای در این دو شهرستان است.

8143/671

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.