پنجشنبه، ۱۹ تیر ۹۳ - ۰۹:۱۳

ˈعلیرضا رشیدیانˈ روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از کارخانه های محصولات بهداشتی گلریز و محصولات سلولزی الکترواستیل در مشهد در جمع خبرنگاران افزود:…

ˈعلیرضا رشیدیانˈ روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از کارخانه های محصولات بهداشتی گلریز و محصولات سلولزی الکترواستیل در مشهد در جمع خبرنگاران افزود: تسهیلات اولیه ابلاغ شد اما به دلیل پاره ای مشکلات در ارائه آن به واحدهای تولیدی هنوز بطور کامل تخصیص نیافته است.

وی بیان کرد: معاونت برنامه ریزی استانداری موظف به پیگیری مشکلات موجود در ارائیه تسهیلات به واحدهای تولیدی شده و هفته آینده نیز نشستی با مسوولان شورای بانکها برگزار می شود تا موانع پرداخت تسهیلات بطور کامل برطرف شود.

استاندار خراسان رضوی در ادامه گفت: در دیداری که اخیرا با رهبر معظم انقلاب داشتیم ایشان نقش بانکها در توسعه و رونق اقتصادی را مهم دانستند، در همین راستا از مدیریت بانکها درخواست کرده ایم که از نزدیک به مشکلات تولیدکنندگان توجه نشان دهند.

وی افزود: خراسان رضوی توانمندی مطلوبی در نظام بانکی دارد لذا اگر تسهیلات بانکها به موقع به دست تولیدکنندگان برسد می تواند تاثیر مثبت خود را در رونق اقتصادی داشته باشد.

7489/659/660

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.