چهارشنبه، ۱۱ تیر ۹۳ - ۰۳:۳۳

ˈمسعود اقلامیˈروز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا از اتمام مهلت نام نویسی از شرکت های تعاونی برای حضور در نهمین…

ˈمسعود اقلامیˈروز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا از اتمام مهلت نام نویسی از شرکت های تعاونی برای حضور در نهمین جشنواره تعاونی های برتر خبر داد و گفت: در سال گذشته 225 تعاونی در این جشنواره نام نویسی کرده بودند که این رقم در سالجاری نسبت به سال گذشته، 117 درصد افزایش یافته است.

وی با اشاره به نقش تعاونی ها در توسعه اقتصادی استان همدان ادامه داد: نهمین جشنواره تجلیل از تعاونی های برتر با هدف ترویج فرهنگ تعاون، افزایش مشارکت تعاونی ها در توسعه اقتصادی کشور، معرفی نمونه های موفق تعاونی، معرفی توانمندی های بالقوه بخش تعاون و تشویق تعاونی های برتر استان برگزار می شود.

اقلامی افزود: این جشنواره در 19 گرایش آموزشی، کشاورزی، صنعتی، خدماتی، معدنی، حمل و نقل، فرش دستباف، مسکن، اعتبار، سهام عدالت، دانش بنیان، تامین نیاز تولیدکنندگان و مصرف کنندگان و اتاق تعاون برگزار می شود.

وی با بیان این که در این جشنواره از تعاونی های برتر استان تجلیل خواهد شد گفت:همچنین تعاونی های برتر این جشنواره برای شرکت در جشنواره ملی معرفی می شوند که هر ساله استان همدان در زمینه انتخاب تعاونی های برتر کشوری از استان های منتخب به شمار می رود.

جشنواره تعاونی های برتر استان همدان در هفته تعاون 13 تا 19 شهریور ماه سالجاری برگزار می شود.

7530/576

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.