چهارشنبه، ۱۷ اردیبهشت ۹۳ - ۰۸:۰۸

به گزارش خبرنگار مهر، سیف اله فرزانه عصر سه شنبه در بازدید از سواحل شهرستان با بیان اینکه طرح ساماندهی دریا در دیگر…

به گزارش خبرنگار مهر، سیف اله فرزانه عصر سه شنبه در بازدید از سواحل شهرستان با بیان اینکه طرح ساماندهی دریا در دیگر شهرهای ساحلی از 17 خرداد شروع می شود تاکید کرد: ما از اول خرداد طرح را اجرا می کنیم.

وی ادامه داد: محمودآباد در سال گذشته 65 غریق داشته که باعث تأسف است و بیشترین غریق دریا در سالیان گذشته در ماه مبارک رمضان، در نقاط کور و از ساعت 9 شب تا 5 صبح بوده است و با آسیب شناسی انجام گرفته 45 نقطه کور شناسایی شد و 15 طرح نو و درآمد زا در دست اجرا داریم.

فرزانه مهمترین مشکلات سرخرود را آب شرب، برق و ساماندهی سواحل اعلام داشت و افزود: پیک سفر گردشگری نزدیک است و برنامه های خوبی با همکاری شهروندان ، بخشداران و دیگر مسئولان اجرائی داریم.

فرزانه با اشاره به سخنان خود در همایش شوراهای بخش مرکزی تصریح کرد: با تبدیل اراضی به تولید و اشتغال نخواهیم رسید و با توجه به جمعیت کم بسیاری از روستاهایمان در گذشته مشکل زباله داشتیم و اگر جمعیت آن ها اضافه شود مشکل ما دو چندان خواهد شد.

وی تأکید کرد: ما به دنبال تخریب نیستیم، دنبال پیشگیری بوده، ضمن اینکه جهاد کشاورزی ، شهرداران و مسئولان ذیربط باید کمیته بحران تشکیل دهند و دنبال حفظ اراضی زراعی خود هستیم.

فرزانه با بیان اینکه با اقدامات انجام شده مشکل کم آبی نخواهیم داشت افزود: ما در پایین دست آمل قرار داشته و طبیعتاً دچار کم آبی خواهیم شد ولی الحمدالله تا این لحظه مشکل کم آبی نداریم و مهمترین مسئله برای ما توزیع عادلانه آب است و با اقدامات خوبی که مدیر آپفای ما انجام داده به این مسئله امیدواریم.

فرماندار محموداباد از دیگر مشکلات سرخرود را بخش ورزش آن ذکر و عنوان کرد: اکنون با توجه به حضور گردشگر و قهرمان زیادی که از این خطه داریم خدمات مناسبی ارائه نمی شود که قرار است یک فردی برای نمایندگی ورزش سرخرود معرفی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.