چهارشنبه، ۱۷ اردیبهشت ۹۳ - ۱۲:۵۱

به گزارش خبرنگار مهر، سرگرد ذوالفقار عباسی فر عصر سه‌شنبه در نشست با معاون برنامه‌ریزی استاندار بوشهر اظهار داشت: از ابتدای سال گذشته…

به گزارش خبرنگار مهر، سرگرد ذوالفقار عباسی فر عصر سه‌شنبه در نشست با معاون برنامه‌ریزی استاندار بوشهر اظهار داشت: از ابتدای سال گذشته در راستای تحقق شعار سال 92 یعنی حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی تلاش‌های بسیار زیادی را انجام دادیم و در این راستا طرح‌های مهمی اجرا شد.

وی اضافه کرد: هر چند سیاست‌های مقام معظم رهبری در ارتباط با اقتصاد مقاومتی در اواخر سال اعلام شد ولی ما در استان بوشهر نشست‌های خود را از همان ابتدای سال اغاز کردیم و کارهای بسیار خوبی صورت گرفت.

مدیر سازمان بسیج سازندگی سپاه استان بوشهر تصریح کرد: آنچه که ما در طرح‌های اقتصاد مقاومتی به دنبال ان بودیم این بودکه طرح‌های اقتصادی با پایه علمی داشته باشد تا نتیجه بخش بوده و به درآمدزایی و تولید زنجیره ارزش برسد.

استفاده از ظرفیت‌های بومی و محلی در طرح‌های اقتصادی

وی با اشاره به تاکیدات مقام معطم رهبری بر لزوم استفاده از همه ظرفیت‌ها به ویژه ظرفیت‌های بومی و محلی، تصریح کرد: استان بوشهر دارای ظرفیت‌های بسیار خوبی در بخش های مختلف است که ما نیز تلاش کردیم تا از این ظرفیت‌ها بهترین استفاده را ببریم.

عباسی فر اضافه کرد: شناسایی ظرفیت‌ها متناسب با شرایط اقلیمی و جغرافیایی استان یکی از مهمترین برنامه‌های در اجرای این سیاست‌ها بود که ظرفیت‌ها هر شهرستان را برای اجرای طرح‌های مورد نظر شناسایی می‌کردیم.

وی تصریح کرد: از بین واجدالدین شرایط که برای اجرای این طرح‌ها ثبت‌نام کرده‌بودند، افراد را شناسایی و با ارائه تسهیلات بانکی و نظارت بر حسن انجام کار در این طرح‌های برای اجرای دقیق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی تلاش کردیم.

آمادگی استان بوشهر برای حمایت از طرح‌های اقتصادمقاومتی

معاون برنامه‌ریزی استاندار بوشهر نیز در این نشست اظهار داشت: بسیج سازندگی در رفع محرومیت و ایجاد اشتغال و همچنین توسعه اقتصادی نقش بسیار مهمی دارد و در سال‌های اخیر طرح‌های بسیار مهمی را در نقاط مختلف کشور اجرا کرده است.

رضا عوض پور ضمن تقدیر از تلاش‌های صورت گرفته برای اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی، اضافه کرد: ما نیز آمادگی داریم تا همکاری کاملی را با مجموعه داشته باشیم و شاهد اجرای هر چه بهتر این طرح‌ها باشیم.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.