چهارشنبه، ۲۳ مهر ۹۳ - ۰۱:۴۳

به گزارش خبرنگار مهر، ابراهیم جهانگیری صبح چهارشنبه در جمع خبرنگارن با اشاره به حضور 47 هزار فرهنگی در استان کرمان گفت: تاکنون…

به گزارش خبرنگار مهر، ابراهیم جهانگیری صبح چهارشنبه در جمع خبرنگارن با اشاره به حضور 47 هزار فرهنگی در استان کرمان گفت: تاکنون حقوق کارکنان و فرهنگیان در بانک ملی واریز می شد که در حال حاضر قسمتی از آن به بانک کشاورزی منتقل شده است.

وی گفت: حقوق فرهنگیان و کارکنان آموزش و پرورش و سرانه مدارس استان کرمان به بانک دولتی منتقل می شود که تسهیلات بیشتری را به فرهنگیان ارائه کند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان از فعالیت شش هزار آموزشگاه در استان کرمان خبر داد و تصریح کرد: رقمی که برای سرانه مدارس در بانک ها واریز می شود رقم بالایی است که بانک های دولتی از این ظرفیت استفاده می کنند بنابراین باید تسهیلات بهتری نیز به فرهنگیان ارائه شود.

این مسئول از آمادگی آموزش و پرورش استان کرمان برای دریافت پیشنهادات و تسهیلات بانک های دولتی خبر داد و افزود: فرهنگیان از اقشار ساعی و پرتلاش جامعه بوده و باید سعی شود که خدماتی شایسته به آنها ارائه شود.

رئیس اداره بودجه آموزش و پرورش استان کرمان نیز در ادامه گفت: آموزش و پرورش استان کرمان در زمینه وصول درآمدهای اختصاصی رتبه نخست کشور را از آن خود کرده است.

موسی افضلی با اشاره به اینکه درآمد های اختصاصی استان کرمان در قالب هفت کد بودجه ای جداگانه قابل وصول بوده است، تصریح کرد: مبلغ وصول درآمدی در کدهای هفت گانه آموزش و پرورش استان کرمان طی شش ماه نخست سال جاری بیش از چهار میلیارد ریال است.

وی از تحقق 62 درصد درآمدهای پیش بینی شده برای سال 93خبر و ادامه داد: براساس برنامه ریزی های صورت گرفته این این میزان تا پایان سال مالی100 درصد وصول می شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.