دوشنبه، ۱۳ مرداد ۹۳ - ۱۱:۳۹

سرپرست پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان‌شمالی از وقوع تصادفات رانندگی با 5 کشته و 43 مجروح در تعطیلات آخر هفته گذشته خبر داد….

سرپرست پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان‌شمالی از وقوع تصادفات رانندگی با 5 کشته و 43 مجروح در تعطیلات آخر هفته گذشته خبر داد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی خراسان‌شمالی، سرهنگ «مهدی اسماعیلی» افزود: طی تعطیلات عید فطر تا پایان روز جمعه، چهار فقره تصادف فوتی در محورهای مواصلاتی خراسان‌شمالی به وقوع پیوست که پنج تن جان خود را از دست دادند.

وی با اشاره به اینکه طی مدت یادشده، 43 تن در 14 فقره تصادف جرحی مجروح شدند، ادامه داد: علت بیشتر این تصادفات، عدم توجه به جلو ناشی از خستگی و خواب‌آلودگی، رعایت نکردن حق تقدم و تخطی از سرعت مطمئنه از سوی رانندگان بوده است.

سرپرست پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان‌شمالی یادآور شد: مسافران و رانندگان با توجه به مسافت زیاد برخی استان‌ها و بخصوص شهرستان‌ها از رانندگی طولانی مدت خودداری کنند، چون باعث خستگی و خواب‌آلودگی می‌شود.

اسماعیلی با تأکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی توسط رانندگان، توصیه کرد رانندگان با توجه به دو طرفه بودن محورهای مواصلاتی «بجنورد به جنگل گلستان» و «بجنورد به اسفراین»، حتی‌الامکان با سرعت مطمئنه حرکت کنند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.