جمعه، ۱۹ اردیبهشت ۹۳ - ۰۴:۴۴

نمایندگان ایران در روز نخست رقابت های کشتی قهرمانی نوجوانان جهان صاحب یک مدال طلا، سه نقره و یک برنز شدند. به گزارش…

نمایندگان ایران در روز نخست رقابت های کشتی قهرمانی نوجوانان جهان صاحب یک مدال طلا، سه نقره و یک برنز شدند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) و به نقل از سایت فدراسیون کشتی، رقابت های روز نخست کشتی قهرمانی نوجوانان آسیا از صبح امروز در شهر چونبوری تایلند آغاز شده است و در پایان مرحله مقدماتی در کشتی فرنگی مصطفی کلاوی در 46 کیلوگرم صاحب مدال طلا شد و محمدرضا مختاری و محمدرضا آقانیا در اوزان 42 و 46 کیلوگرم به مدال نقره رسیدند. در کشتی آزاد امیر ارسلان تاتاری در وزن 85 کیلوگرم صاحب مدال برنز شد و نعیم حسن زاده در وزن 100 کیلوگرم به مدال نقره رسید.

نتایج کشتی گیران ایران در روز نخست به شرح زیر است:

در وزن 42 کیلوگرم کشتی فرنگی محمدرضا مختاری پس از استراحت در دور نخست در دور دوم آرن داستانوف از قرقیزستان را با نتیجه 11 بر یک شکست داد وی در دور سوم نیز با نتیجه 4 بر یک از سد عیسی اف از تاجیکستان گذشت و به دیدار فینال راه یافت. وی در دیدار پایانی با نتیجه 11 بر یک مغلوب سی ری یونگ از کره شمالی شد و به مدال نقره رسید.

در وزن 46 کیلوگرم کشتی فرنگی مصطفی کلاوی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با ضربه فنی احمد کیفا از عراق را شکست داد وی در در دور سوم نیز با نتیجه 10 بر 2 از سد یوتا کوترا از ژاپن گذشت و به دیدار فینال راه یافت. وی در دیدار فینال با نتیجه 7 بر 4 دیاس کورسیبای از قزاقستان را شکست داد و صاحب مدال طلا شد.

در وزن 50 کیلوگرم کشتی فرنگی محمدرضا آقانیا پس از استراحت در دور نخست در دور دوم هانگ از چین را ضربه فنی کرد وی در دور سوم نیز با نتیجه 10 بر صفر علی شیر تویگینوف از قزاقستان را شکست داد و راهی دیدار پایانی شد. وی در دیدار فینال با نتیجه 9 بر صفر مغلوب ایخوم بهرام اف از ازبکستان شد و به مدال نقره بسنده کرد.

در وزن 85 کیلوگرم کشتی آزاد امیر ارسلان تاتاری پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 7 بر یک بر مورتازیف از قزاقستان غلبه کرد وی در دور سوم با نتیجه 5 بر 4 مغلوب تاکشی ایشی گورو از ژاپن شد و راهی دیدار رده بندی شد. تاتاری در دیدار رده بندی با ضربه فنی کرمجیت از هند را شکست داد و به مدال برنز رسید.

در وزن 100 کیلوگرم کشتی آزاد نعیم حسن زاده در دور نخست با نتیجه 14 بر 4 سویاروف از ازبکستان را شکست داد وی در دور دوم نیز با نتیجه 10 بر یک از صد پارک از کره جنوبی گذشت حسن زاده در دور سوم نیز با همین نتیجه کاپیل از هند را مغلوب کرد و به دیدار فینال راه یافت. وی در این دیدار با نتیجه 9 بر 6 مغلوب یاکوب اف از تاجیکستان شد و به مدال نقره بسنده کرد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.